1. Hundebørnehave
  2. Stenløse

Hundedagpleje, Stenløse

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SantiagoS

1. Santiago

19.1 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

1. Santiago

A warm and caring home for your furry friend19.1 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
PernilleP

2. Pernille

13.7 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
PernilleP

2. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕13.7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
250 kr.
/dag
CharlotteC

3. Charlotte

16.2 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

3. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️16.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
MirkaM

4. Mirka

14.8 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

4. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks14.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
RezaR

5. Reza

15.9 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

5. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕15.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
NicolaiN

6. Nicolai

17.2 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

6. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning17.2 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/dag
ShuliS

7. Shuli

19.2 km
fra
299 kr.
/dag
2 anmeldelser

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs

Svarer normalt inden for en dag
ShuliS

7. Shuli

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs19.2 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
299 kr.
/dag
EleniE

8. Eleni

17.1 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EleniE

8. Eleni

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet17.1 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
CarolineC

9. Caroline

15.9 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

9. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed15.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
NadjaN

10. Nadja

20 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

10. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af20 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

11. Josephine og Rasmus

15.8 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

11. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser15.8 km
(2 anmeldelser)
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

12. Agostina & Hernan

19.2 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

12. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters19.2 km
fra
450 kr.
/dag