1. Hundebørnehave
  2. Stenløse

Hundedagpleje, Stenløse

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
EmmaE

1. Emma

17.3 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
EmmaE

1. Emma

Ny dyrepasser
🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮17.3 km
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CanC

2. Can

16.2 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
CanC

2. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day16.2 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
SophieS

3. Sophie

12.2 km
fra
150 kr.
/dag
45 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

"Tryg og Kærlig Pasning af Dine Kæledyr"

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
SophieS

3. Sophie

"Tryg og Kærlig Pasning af Dine Kæledyr"12.2 km
(45 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
"Altid trygt og vise Sophie er sammen med ens hund i mit hjem "
LiannaL
Anmeldelse af Lianna
fra
150 kr.
/dag
VibekeV

4. Vibeke

19.2 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
VibekeV

4. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov19.2 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
JennyJ

5. Jenny

4.3 km
fra
150 kr.
/dag
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

An experienced animal owner with cats and dogs

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JennyJ

5. Jenny

An experienced animal owner with cats and dogs4.3 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Det var River’s første gang hos Jenny. Hun elskede at være der, hvilet gør en hunde mor glad. Allerede ved dag 2 løb hun til lågen. Jenny’s kommunikation er rigtig god, hun svarer hurtigt på beskeder og sendte mig billeder. Det var alt sammen rigtig fint. "
ChristelC
Anmeldelse af Christel
fra
150 kr.
/dag
LuciaL

6. Lucia

19 km
fra
200 kr.
/dag
9 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

We give your dog company, cuddles, and a lot of playtime!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med border collie Milo
LuciaL

6. Lucia

We give your dog company, cuddles, and a lot of playtime!19 km
(9 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med border collie Milo
"Rigtig god pasning. Molly havde det godt med hele familien :-)"
MaibrittM
Anmeldelse af Maibritt
fra
200 kr.
/dag
JéssicaJ

7. Jéssica

12.6 km
fra
190 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

7. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 12.6 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
"Jessica is so kind and Hero had a great time with her. You can easily notice when someone provides care with genuine passion, and Jessica and her family truly do. I’m so glad I found her, and I will definitely use her services again. I highly recommend her."
FrederikF
Anmeldelse af Frederik
fra
190 kr.
/dag
JulianaJ

8. Juliana

16.5 km
fra
205 kr.
/dag
8 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Experienced Dog Lover Offering Safe Care

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
JulianaJ

8. Juliana

Experienced Dog Lover Offering Safe Care16.5 km
(8 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Juliana has taken such great care of my little Uffe. She always greets him with a big smile and lots of love. Juliana is incredibly sweet, very flexible, and really helpful. It has been a real pleasure having her help."
FrederikkeF
Anmeldelse af Frederikke
fra
205 kr.
/dag
JoyciJ

9. Joyci

17.7 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest aktiv i går
JoyciJ

9. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.17.7 km
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
PetraP

10. Petra

19.2 km
fra
175 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
PetraP

10. Petra

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹19.2 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Petra has been very nice and caring for my dog. She accepted my last minute request and I am happy with her work and will repeat her again in future. "
Anushree (Anu)A
Anmeldelse af Anushree (Anu)
fra
175 kr.
/dag
BetinaB

11. Betina

18.4 km
fra
340 kr.
/dag
13 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hjerterum

Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
BetinaB

11. Betina

Hjerterum 18.4 km
(13 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Betina and Peder were excellent sitters! Our dog came back home happyn and tired, ready for a nap. "
FelipeF
Anmeldelse af Felipe
fra
340 kr.
/dag
PaulinaP

12. Paulina

14.1 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
PaulinaP

12. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾14.1 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
200 kr.
/dag
VeronikaV

13. Veronika

19.4 km
fra
180 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
VeronikaV

13. Veronika

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød. 19.4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Superfin pasning af Diego, som var godt tilpas efter pasningen! Gode forhold til en hund😊"
JoanJ
Anmeldelse af Joan
fra
180 kr.
/dag
MortenM

14. Morten

15.7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

14. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning15.7 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Morten og familien er lige hvad vi havde ønsket os at finde, de er super søde og vi var 100% trygge ved at overlade vores hund til dem. De passede hende i 6 dage og vi fik løbende updates og billeder fra ture på stranden og i skoven og hun har haft det SÅ skønt, virkelig en fornøjelse😀"
ThildeT
Anmeldelse af Thilde
fra
150 kr.
/dag
AnnabelA

15. Annabel

12.3 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾

Senest aktiv 6 dage siden
AnnabelA

15. Annabel

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾12.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 6 dage siden
"God kommunikation både før og efter besøget, det bliver ikke sidste gang Plet skal på besøg her. "
KimK
Anmeldelse af Kim
fra
300 kr.
/dag
AugustaA

16. Augusta

15.9 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Young sitter with own cat

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
AugustaA

16. Augusta

Ny dyrepasser
Young sitter with own cat 15.9 km
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Amir_Vet🧑‍⚕️A

17. Amir_Vet🧑‍⚕️

17.8 km
fra
350 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

17. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩17.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Amir and Reza have looked after my dog several times now, latest was also over night. I have itching but praise for the both of them, Selma is happy to see them and they send us pictures so that we feel involved. I am always happy for Amir and Reza to look after Selma💕"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
350 kr.
/dag
VictoriaV

18. Victoria

14.2 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

18. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders14.2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AndrezaA

19. Andreza

16.5 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

19. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven16.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Super god pasning af min ret livlige unghund. Meget forstående overfor hans behov og påfund, og virkelig god til at give ham oplevelser. "
ViggoV
Anmeldelse af Viggo
fra
150 kr.
/dag
VictóriaV

20. Victória

17.8 km
fra
250 kr.
/dag
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
VictóriaV

20. Victória

super sitter Dk 17.8 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Stenløse, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Stenløse på Pawshake. Over 877 dyreejere i Stenløse har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.