1. Hundebørnehave
  2. Stavnsholt

Hundedagpleje, Stavnsholt

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AnnaA

1. Anna

17.1 km
fra
175 kr.
/dag
13 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Universal kisser of soft buns

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
AnnaA

1. Anna

Universal kisser of soft buns17.1 km
(13 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
175 kr.
/dag
Andrei and GalinaA

2. Andrei and Galina

5.9 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
Andrei and GalinaA

2. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.5.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
"Andrei and Galina were excellent."
FelipeF
Anmeldelse af Felipe
fra
200 kr.
/dag
AlejandraA

3. Alejandra

15.9 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i går
AlejandraA

3. Alejandra

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet15.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i går
"We couldn't have asked for a better person to look after our dog! Receiving photo updates throughout the entire day gave us complete peace of mind. Highly recommended!"
KasperK
Anmeldelse af Kasper
fra
150 kr.
/dag
IngeI

4. Inge

13.5 km
fra
150 kr.
/dag
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
IngeI

4. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 13.5 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Inge is so calm and respectful 💖 she got to meet my dog right after a visit to the vet where my dog got a vaccine, and the meet ended with my dog sitting close to Inge to get cuddles. I definitely recommend her 🙏"
RaquelR
Anmeldelse af Raquel
fra
150 kr.
/dag
RamonaR

5. Ramona

11.2 km
fra
200 kr.
/dag
26 anmeldelser
10
tilbagevendende gæster

Par med stort hus og have til at passe din kæledyr

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
RamonaR

5. Ramona

Par med stort hus og have til at passe din kæledyr11.2 km
(26 anmeldelser)
10 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
"Virkelig søde mennesker som gav min hund Poul en rigtig dejlig dag. Han var godt træt og tilpas da jeg hentede ham :)"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
200 kr.
/dag
KatjaK

6. Katja

15.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

🐶 Kæmpe hundeelsker!

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
KatjaK

6. Katja

🐶 Kæmpe hundeelsker!15.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Katja was a fantastic dog sitter and she and her family were so kind to Gala and she did not want to leave their apartment after a nice evening she spent with them and their cute family dog 🐶 Gala would definitely love to stay again and see her new friend! "
ZehraZ
Anmeldelse af Zehra
fra
150 kr.
/dag
MelissaM

7. Melissa

16.7 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

Din hunds nye bedste ven i dagtimerne

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MelissaM

7. Melissa

Din hunds nye bedste ven i dagtimerne16.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Melissa is amazing! My dog absolutely loves her, I would definitely recommend her as a dog sitter. "
Anna RebeccaA
Anmeldelse af Anna Rebecca
fra
120 kr.
/dag
SilviaS

8. Silvia

16.2 km
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

SilviaS

8. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde16.2 km
(2 anmeldelser)
"Rumi havde en dejlig dag, kommer gerne igen."
JensJ
Anmeldelse af Jens
fra
500 kr.
/dag
MiaM

9. Mia

16 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
MiaM

9. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov16 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
"Super. Everything was fine!"
Katrina & PeterK
Anmeldelse af Katrina & Peter
fra
300 kr.
/dag
MehmetM

10. Mehmet

11.2 km
fra
350 kr.
/dag

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Svarer normalt inden for et par timer
MehmetM

10. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg11.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/dag
AnaA

11. Ana

16.2 km
fra
250 kr.
/dag
7 anmeldelser

AnaPetSitting

Svarer normalt inden for et par timer
AnaA

11. Ana

AnaPetSitting 16.2 km
(7 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Super kind, calm and very trustwurthy"
JosefineJ
Anmeldelse af Josefine
fra
250 kr.
/dag
ValeriyaV

12. Valeriya

14.6 km
fra
500 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

12. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND14.6 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/dag
SandraS

13. Sandra

16.1 km
fra
250 kr.
/dag
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SandraS

13. Sandra

Smilende Sandra16.1 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Sandra er en fantastisk hjælp til at passe på dine dyr og dit hus. Vi er meget glade for Sandra og vil få hendes hjælp til at passe kat og hus fremover."
TroelsT
Anmeldelse af Troels
fra
250 kr.
/dag
Anne Cathrine (Trine)A

14. Anne Cathrine (Trine)

13.5 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg hundepasning med kærlighed, leg og erfaring ♥️

Senest aktiv i dag
Anne Cathrine (Trine)A

14. Anne Cathrine (Trine)

Tryg hundepasning med kærlighed, leg og erfaring ♥️13.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
fra
150 kr.
/dag
DanielaD

15. Daniela

16.9 km
fra
35 €
/dag
2 anmeldelser

Calm and Reliable Dog Walker & Pet Sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
DanielaD

15. Daniela

Calm and Reliable Dog Walker & Pet Sitter16.9 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
fra
35 €
/dag
LorenaL

16. Lorena

15.6 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
LorenaL

16. Lorena

A Colombian that love animals!15.6 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
350 kr.
/dag
PäiviP

17. Päivi

17.3 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
PäiviP

17. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority17.3 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
IrinaI

18. Irina

13.1 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
IrinaI

18. Irina

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig13.1 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
MaleneM

19. Malene

10.6 km
fra
300 kr.
/dag

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
MaleneM

19. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr10.6 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
300 kr.
/dag
EmilieE

20. Emilie

15.9 km
fra
180 kr.
/dag

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

20. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care15.9 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/dag