1. Hundebørnehave
  2. Smørumnedre

Hundedagpleje, Smørumnedre

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JessicaJ

1. Jessica

13.5 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

1. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter13.5 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
PaulaP

2. Paula

15.7 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

I love animals✨

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
PaulaP

2. Paula

I love animals✨15.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MonicaM

3. Monica

11.1 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

3. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer11.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
CecilieC

4. Cecilie

15.5 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
CecilieC

4. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶15.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag
SantiagoS

5. Santiago

11.9 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

5. Santiago

A warm and caring home for your furry friend11.9 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
PernilleP

6. Pernille

12.3 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
PernilleP

6. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕12.3 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
250 kr.
/dag
CharlotteC

7. Charlotte

9.6 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

7. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️9.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
MirkaM

8. Mirka

10.7 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

8. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks10.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
JessicaJ

9. Jessica

14.1 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

9. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛14.1 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
RezaR

10. Reza

8.9 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

10. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕8.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
JeffJ

11. Jeff

16 km
fra
300 kr.
/dag

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

11. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider16 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/dag
VictorV

12. Victor

15.9 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

12. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven15.9 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
EleniE

13. Eleni

10.6 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EleniE

13. Eleni

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet10.6 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
CarolineC

14. Caroline

9.3 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

14. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed9.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
LorenaL

15. Lorena

14.8 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

15. Lorena

A Colombian that love animals!14.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AlberteA

16. Alberte

15.8 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

16. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 15.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
NadjaN

17. Nadja

13 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

17. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af13 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/dag
WeronikaW

18. Weronika

13.7 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

18. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 13.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

19. Josephine og Rasmus

8.7 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

19. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser8.7 km
(2 anmeldelser)
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

20. Agostina & Hernan

12 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

20. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters12 km
fra
450 kr.
/dag