1. Hundebørnehave
  2. Løgten

Hundedagpleje, Løgten

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
IbenI

1. Iben

11.6 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Omsorgsfuldt, blidt og struktureret ungt par

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i dag
IbenI

1. Iben

Ny dyrepasser
Omsorgsfuldt, blidt og struktureret ungt par11.6 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
175 kr.
/dag
MélanieM

2. Mélanie

9.1 km
fra
180 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
MélanieM

2. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter9.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
180 kr.
/dag
RongR

3. Rong

11.7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeliv nydes bedst sammen

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
RongR

3. Rong

Hundeliv nydes bedst sammen11.7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
EmilE

4. Emil

16.7 km
fra
300 kr.
/dag

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmilE

4. Emil

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær16.7 km
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
MariaM

5. Maria

15 km
fra
150 kr.
/dag

Jeg ELSKER dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

5. Maria

Jeg ELSKER dyr!15 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Simon Kramer KjærS

6. Simon Kramer Kjær

13.6 km
fra
150 kr.
/dag

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Simon Kramer KjærS

6. Simon Kramer Kjær

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden13.6 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/dag
ChristinaC

7. Christina

13.2 km
fra
250 kr.
/dag

Den perfekte hundepasser

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
ChristinaC

7. Christina

Den perfekte hundepasser 13.2 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
ChristinaC

8. Christina

14.6 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser

Familie på 4 håber på et match med en allergi-venlig hund

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
ChristinaC

8. Christina

Familie på 4 håber på et match med en allergi-venlig hund14.6 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

9. Emilie

9.7 km
fra
250 kr.
/dag

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
EmilieE

9. Emilie

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️ 9.7 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MiaM

10. Mia

12.2 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
MiaM

10. Mia

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈12.2 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
TobiasT

11. Tobias

12 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Nærværende hundepasning for både rolige og aktive hunde

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
TobiasT

11. Tobias

Nærværende hundepasning for både rolige og aktive hunde12 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Marie-LouiseM

12. Marie-Louise

14.5 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

To aktive hundeelskere søger flere firbenet venner🐶

Senest aktiv 11 dage siden
Marie-LouiseM

12. Marie-Louise

Ny dyrepasser
To aktive hundeelskere søger flere firbenet venner🐶14.5 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
175 kr.
/dag
KostekK

13. Kostek

6.7 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

13. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!6.7 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
fra
200 kr.
/dag
ZuzannaZ

14. Zuzanna

6.8 km
fra
150 kr.
/dag

Care They’ll Wag About

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Gadehund Miki
ZuzannaZ

14. Zuzanna

Care They’ll Wag About6.8 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Gadehund Miki
fra
150 kr.
/dag
MajseM

15. Majse

14.9 km
fra
488 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸

Svarer normalt inden for en dag
MajseM

15. Majse

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸14.9 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
488 kr.
/dag
KerstinK

16. Kerstin

11.1 km
fra
300 kr.
/dag
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

16. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰11.1 km
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
KamillaK

17. Kamilla

18.5 km
fra
150 kr.
/dag

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

17. Kamilla

erfaren dyreelsker 18.5 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
JonasJ

18. Jonas

13.3 km
fra
200 kr.
/dag

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

18. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<313.3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
MayaM

19. Maya

11.5 km
fra
175 kr.
/dag

Et trygt hjem væk fra hjemmet

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Staffordshire Bullterrier Saba
MayaM

19. Maya

Et trygt hjem væk fra hjemmet11.5 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Staffordshire Bullterrier Saba
fra
175 kr.
/dag
Maria AmalieM

20. Maria Amalie

14.4 km
fra
175 kr.
/dag

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

20. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 14.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
175 kr.
/dag