1. Hundebørnehave
  2. Ringsted

Hundedagpleje, Ringsted

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JunnoJ

1. Junno

0.2 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pasning på landet

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
JunnoJ

1. Junno

Pasning på landet0.2 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
"Junno was super amazing, patient and professional. Highly suggested for everyone who wants his little pet in great hands and 100% positive energy."
MateM
Anmeldelse af Mate
fra
300 kr.
/dag
AmalieA

2. Amalie

19.8 km
fra
200 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

pålidelig og fleksibel dyreelsker

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
AmalieA

2. Amalie

pålidelig og fleksibel dyreelsker19.8 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
MajM

3. Maj

11.9 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Ansvarsfuld pasning af dyr i dit hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
MajM

3. Maj

Ansvarsfuld pasning af dyr i dit hjem11.9 km
(3 anmeldelser)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Ringsted, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Ringsted på Pawshake. Over 25 dyreejere i Ringsted har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.91/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.