1. Hundebørnehave
  2. Odder

Hundedagpleje, Odder

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
DitteD

1. Ditte

19.8 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering

Svarer normalt inden for en dag
DitteD

1. Ditte

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering19.8 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Ditte var vidunderlig. Hun mødte min autistiske datter ved toget for at hente hendes katte og tog sig godt af dem. Hun var meget venlig, og det var en kæmpe lettelse for en bekymret mor på den anden side af jorden. Jeg kan varmt anbefale Ditte. (Oversættelse via Google Translate, så jeg undskylder for eventuelle fejl.) Ditte was wonderful. She met my autistic daughter to pick up her cats, and took good care of them. She was very kind, and it was a huge relief to a worried mom halfway across the world. I highly recommend Ditte. ( Translation via google translate, so I apologize for any errors.) "
NoelleN
Anmeldelse af Noelle
fra
175 kr.
/dag
EnikőE

2. Enikő

13.7 km
fra
250 kr.
/dag
49 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

I am here to love your pet ❤️

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
EnikőE

2. Enikő

I am here to love your pet ❤️13.7 km
(49 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"So helpful. Thanks! ♥️"
StineS
Anmeldelse af Stine
fra
250 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
EmilE

3. Emil

19.7 km
fra
250 kr.
/dag
8 anmeldelser

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
EmilE

3. Emil

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳19.7 km
(8 anmeldelser)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Vi brugte Emil til en heldags pasning af vores hundehvalp (7 mdr). God kommunikation, hjælpsom og fleksibel, og vi fik en hund hjem igen der bestemt virkede tryg og glad. Kæmpe anbefaling herfra 🙌"
majaM
Anmeldelse af maja
fra
250 kr.
/dag
CamillaC

4. Camilla

0.3 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Ansvarsbevidst og erfaren dyrepasser

Senest aktiv 2 dage siden
CamillaC

4. Camilla

Ny dyrepasser
Ansvarsbevidst og erfaren dyrepasser0.3 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
JakobJ

5. Jakob

2.3 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Jeg passer din hund, som det var min egen❤️

Senest aktiv 2 dage siden
JakobJ

5. Jakob

Jeg passer din hund, som det var min egen❤️2.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
fra
250 kr.
/dag
EmilE

6. Emil

17 km
fra
300 kr.
/dag

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmilE

6. Emil

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær17 km
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
MariaM

7. Maria

18.5 km
fra
150 kr.
/dag

Jeg ELSKER dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

7. Maria

Jeg ELSKER dyr!18.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
ChristinaC

8. Christina

19.9 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser

Familie på 4 håber på et match med en allergi-venlig hund

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
ChristinaC

8. Christina

Familie på 4 håber på et match med en allergi-venlig hund19.9 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Marie-LouiseM

9. Marie-Louise

19 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

To aktive hundeelskere søger flere firbenet venner🐶

Senest aktiv 11 dage siden
Marie-LouiseM

9. Marie-Louise

Ny dyrepasser
To aktive hundeelskere søger flere firbenet venner🐶19 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
175 kr.
/dag
MajseM

10. Majse

18.4 km
fra
488 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸

Svarer normalt inden for en dag
MajseM

10. Majse

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸18.4 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
488 kr.
/dag
KamillaK

11. Kamilla

15.7 km
fra
150 kr.
/dag

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

11. Kamilla

erfaren dyreelsker 15.7 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
Maria AmalieM

12. Maria Amalie

19.1 km
fra
175 kr.
/dag

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

12. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 19.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
175 kr.
/dag
StineS

13. Stine

19.1 km
fra
250 kr.
/dag

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

13. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby19.1 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Odder, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Odder på Pawshake. Over 290 dyreejere i Odder har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.