1. Hundebørnehave
  2. Måløv

Hundedagpleje, Måløv

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ValeriyaV

1. Valeriya

14.1 km
fra
500 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

1. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND14.1 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/dag
JosephineJ

2. Josephine

14.3 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JosephineJ

2. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice14.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SandraS

3. Sandra

15 km
fra
250 kr.
/dag
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

3. Sandra

Smilende Sandra15 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Sandra er en fantastisk hjælp til at passe på dine dyr og dit hus. Vi er meget glade for Sandra og vil få hendes hjælp til at passe kat og hus fremover."
TroelsT
Anmeldelse af Troels
fra
250 kr.
/dag
irisI

4. iris

13.1 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
irisI

4. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands13.1 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
fra
225 kr.
/dag
LunaL

5. Luna

13.6 km - København
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
LunaL

5. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr13.6 km - København
(16 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
199 kr.
/dag
KalaK

6. Kala

13.7 km
fra
375 kr.
/dag
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
KalaK

6. Kala

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖13.7 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
375 kr.
/dag
MaleneM

7. Malene

12.1 km
fra
300 kr.
/dag

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
MaleneM

7. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr12.1 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
fra
300 kr.
/dag
IrinaI

8. Irina

15.8 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
IrinaI

8. Irina

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig15.8 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Anna MatildaA

9. Anna Matilda

12.6 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
Anna MatildaA

9. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love12.6 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
SophiaS

10. Sophia

12.9 km
fra
300 kr.
/dag

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SophiaS

10. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞12.9 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
300 kr.
/dag
sofieS

11. sofie

15 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

11. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat15 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CamilaC

12. Camila

13.6 km
fra
500 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

12. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs13.6 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
AlissaA

13. Alissa

11.1 km
fra
250 kr.
/dag

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AlissaA

13. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾11.1 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
LauraL

14. Laura

15.1 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

14. Laura

23 årig hundeelsker15.1 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
400 kr.
/dag
PernilleP

15. Pernille

14.5 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
PernilleP

15. Pernille

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere14.5 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Juliana MariaJ

16. Juliana Maria

6.4 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Juliana MariaJ

16. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 6.4 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Sylvia MariaS

17. Sylvia Maria

5.4 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
Sylvia MariaS

17. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.5.4 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
livL

18. liv

13.6 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
livL

18. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻13.6 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/dag
JessicaJ

19. Jessica

13.2 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

19. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter13.2 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MonicaM

20. Monica

10.7 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

20. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer10.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag