1. Hundebørnehave
  2. Måløv

Hundedagpleje, Måløv

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AmandaA

1. Amanda

13.6 km
fra
250 kr.
/dag

Your Pet's Home Away from Home in CPH

Svarer normalt inden for en time
AmandaA

1. Amanda

Your Pet's Home Away from Home in CPH13.6 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/dag
VictoriaV

2. Victoria

14.3 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

2. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders14.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AndrezaA

3. Andreza

12.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

3. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven12.3 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Super god pasning af min ret livlige unghund. Meget forstående overfor hans behov og påfund, og virkelig god til at give ham oplevelser. "
ViggoV
Anmeldelse af Viggo
fra
150 kr.
/dag
VictóriaV

4. Victória

8.1 km
fra
250 kr.
/dag
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
VictóriaV

4. Victória

super sitter Dk 8.1 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MartinM

5. Martin

8.1 km
fra
200 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
MartinM

5. Martin

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.8.1 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
"Karla er kommet glad og træt hjem efter 4 døgn hos Martin. Vi har fået billeder og fortælling på hvordan det er forløbet. Det virker som om Karla savner sin nye ven Fnug og vi vil helt sikkert forsøge at booke Martin næste gang vi skal udenbys."
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
200 kr.
/dag
SantiagoS

6. Santiago

14.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SantiagoS

6. Santiago

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe14.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
150 kr.
/dag
LibbyL

7. Libby

14.9 km
fra
175 kr.
/dag
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

7. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶14.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Everything was perfect! 😍 We can highly recommend Libby as a pet sitter for your furry baby. We left Bergen with Libby for the day, and by the end, it seemed like he didn’t want to leave! 😂❤️"
OlgaO
Anmeldelse af Olga
fra
175 kr.
/dag
LauraL

8. Laura

14.8 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hello there lovely people 🫶🏻

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
LauraL

8. Laura

Hello there lovely people 🫶🏻14.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
"Laura was anazing with little anxious Ed🌞"
Gwen JensG
Anmeldelse af Gwen Jens
fra
250 kr.
/dag
LouiseL

9. Louise

13.3 km
fra
200 kr.
/dag
10 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LouiseL

9. Louise

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶13.3 km
(10 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Louise er alle tiders Hundepasser Fik flere billeder og videoer af vores hund mens hun var hos Louise 🙏🏻🤩 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ stjerner her fra ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vil til en hver tid bruge Louise igen 🙏🏻⭐️👍🏻"
TorbenT
Anmeldelse af Torben
fra
200 kr.
/dag
BeatrizB

10. Beatriz

15.5 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

10. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡15.5 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Een hele fijne oppas voor onze hond Senna! "
CynthiaC
Anmeldelse af Cynthia
fra
200 kr.
/dag
Andrei and GalinaA

11. Andrei and Galina

11 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
Andrei and GalinaA

11. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.11 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Andrei and Galina were excellent."
FelipeF
Anmeldelse af Felipe
fra
200 kr.
/dag
Alina BelénA

12. Alina Belén

14.9 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Alina BelénA

12. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷14.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"We're on a campervan trip through Denmark and wanted to see Copenhagen without a dog for a day. We were quite last minute with arranging it, but quickly found Alina and her boyfriend who were more than happy to take care of our dog for a day. Our dog can be a bit of a drama queen when leaving, but they were amazing in distracting him. They are very kind and relaxed people and my dog loved them. If we're every gonna visit Copenhagen again, we will definitely ask them to dog sit our Kobe again. :) "
PiaP
Anmeldelse af Pia
fra
250 kr.
/dag
JulianaJ

13. Juliana

13 km
fra
150 kr.
/dag
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
JulianaJ

13. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter13 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
"Great and wonderful with updates!"
Aubree L. V.A
Anmeldelse af Aubree L. V.
fra
150 kr.
/dag
AlejandraA

14. Alejandra

14.8 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet

Senest booket i går
Senest kontaktet for 2 dage siden
AlejandraA

14. Alejandra

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet14.8 km
(4 anmeldelser)
Senest booket i går
Senest kontaktet for 2 dage siden
"We couldn't have asked for a better person to look after our dog! Receiving photo updates throughout the entire day gave us complete peace of mind. Highly recommended!"
KasperK
Anmeldelse af Kasper
fra
150 kr.
/dag
IngeI

15. Inge

13.3 km
fra
150 kr.
/dag
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
IngeI

15. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 13.3 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Inge is so calm and respectful 💖 she got to meet my dog right after a visit to the vet where my dog got a vaccine, and the meet ended with my dog sitting close to Inge to get cuddles. I definitely recommend her 🙏"
RaquelR
Anmeldelse af Raquel
fra
150 kr.
/dag
RamonaR

16. Ramona

10.1 km
fra
200 kr.
/dag
26 anmeldelser
10
tilbagevendende gæster

Par med stort hus og have til at passe din kæledyr

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
RamonaR

16. Ramona

Par med stort hus og have til at passe din kæledyr10.1 km
(26 anmeldelser)
10 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Virkelig søde mennesker som gav min hund Poul en rigtig dejlig dag. Han var godt træt og tilpas da jeg hentede ham :)"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
200 kr.
/dag
MelissaM

17. Melissa

15.7 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

Din hunds nye bedste ven i dagtimerne

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MelissaM

17. Melissa

Din hunds nye bedste ven i dagtimerne15.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Melissa is amazing! My dog absolutely loves her, I would definitely recommend her as a dog sitter. "
Anna RebeccaA
Anmeldelse af Anna Rebecca
fra
120 kr.
/dag
SilviaS

18. Silvia

13.7 km - Frederiksberg
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

18. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde13.7 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
"Rumi havde en dejlig dag, kommer gerne igen."
JensJ
Anmeldelse af Jens
fra
500 kr.
/dag
MiaM

19. Mia

15.1 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

19. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov15.1 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Super. Everything was fine!"
Katrina & PeterK
Anmeldelse af Katrina & Peter
fra
300 kr.
/dag
MehmetM

20. Mehmet

9.5 km
fra
350 kr.
/dag

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Svarer normalt inden for et par timer
MehmetM

20. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg9.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/dag