1. Hundebørnehave
  2. Lystrup

Hundedagpleje, Lystrup

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LeaL

1. Lea

5.6 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
LeaL

1. Lea

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳5.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
"Lea var dagpleje for vores lille hund, som ikke er vant til at blive passet. Vi var super glade og 100% trygge ved at overlade den til hende og de havde en hyggelig dag med gåture i skoven. Alt godt. Kæmpe anbefaling herfra! Vi kommer helt sikkert igen :)"
CecilieC
Anmeldelse af Cecilie
fra
250 kr.
/dag
EmilyE

2. Emily

8.8 km
fra
350 kr.
/dag
25 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Dyrepleje I Mit Hjem

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
EmilyE

2. Emily

Dyrepleje I Mit Hjem8.8 km
(25 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Took very good care of our dog and even sent some pics during her stay."
AnnaA
Anmeldelse af Anna
fra
350 kr.
/dag
Silja MarieS

3. Silja Marie

8.1 km
fra
185 kr.
/dag
2 anmeldelser

Må jeg være din hunds nye bedste ven?🐶

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Silja MarieS

3. Silja Marie

Må jeg være din hunds nye bedste ven?🐶8.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"En kæmpe anbefaling herfra, Silja passer på ens hund, som var det hendes egen og sender opdateringer i løbet af dagen om hvordan det går! 🥰🫶🏼"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
185 kr.
/dag
MajaM

4. Maja

10 km
fra
250 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
MajaM

4. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.10 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
"Olli var tilfreds med pasningen og det var vi også."
Tom DynnesT
Anmeldelse af Tom Dynnes
fra
250 kr.
/dag
MariaM

5. Maria

8.2 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MariaM

5. Maria

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️8.2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
EnikőE

6. Enikő

15.9 km
fra
250 kr.
/dag
49 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

I am here to love your pet ❤️

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
EnikőE

6. Enikő

I am here to love your pet ❤️15.9 km
(49 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"So helpful. Thanks! ♥️"
StineS
Anmeldelse af Stine
fra
250 kr.
/dag
SimoneS

7. Simone

7.5 km - Aarhus
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
SimoneS

7. Simone

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker7.5 km - Aarhus
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
"Det har været en super dejlig og behagelig oplevelse både for Sif og jeg 😊 Man kan mærke på Simone at hun elsker dyr og hun får skabt et godt miljø ! Kan 100% anbefales !"
MaxM
Anmeldelse af Max
fra
150 kr.
/dag
EmilE

8. Emil

9.3 km
fra
250 kr.
/dag
8 anmeldelser

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳

Svarer normalt inden for et par timer
EmilE

8. Emil

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳9.3 km
(8 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi brugte Emil til en heldags pasning af vores hundehvalp (7 mdr). God kommunikation, hjælpsom og fleksibel, og vi fik en hund hjem igen der bestemt virkede tryg og glad. Kæmpe anbefaling herfra 🙌"
majaM
Anmeldelse af maja
fra
250 kr.
/dag
MiaM

9. Mia

7.7 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
MiaM

9. Mia

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈7.7 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
fra
250 kr.
/dag
TobiasT

10. Tobias

7.3 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Nærværende hundepasning for både rolige og aktive hunde

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
TobiasT

10. Tobias

Nærværende hundepasning for både rolige og aktive hunde7.3 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag
ChristinaC

11. Christina

9.6 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser

Familie på 4 håber på et match med en allergi-venlig hund

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
ChristinaC

11. Christina

Familie på 4 håber på et match med en allergi-venlig hund9.6 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Simon Kramer KjærS

12. Simon Kramer Kjær

8.8 km
fra
150 kr.
/dag

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Simon Kramer KjærS

12. Simon Kramer Kjær

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden8.8 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
MarianaM

13. Mariana

0.7 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
MarianaM

13. Mariana

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊0.7 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
fra
200 kr.
/dag
ChristinaC

14. Christina

8.8 km
fra
250 kr.
/dag

Den perfekte hundepasser

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ChristinaC

14. Christina

Den perfekte hundepasser 8.8 km
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/dag
KostekK

15. Kostek

3.1 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

15. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!3.1 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
fra
200 kr.
/dag
MariaM

16. Maria

10.4 km - Aarhus
fra
150 kr.
/dag

Jeg ELSKER dyr!

MariaM

16. Maria

Jeg ELSKER dyr!10.4 km - Aarhus
fra
150 kr.
/dag
ZuzannaZ

17. Zuzanna

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Care They’ll Wag About

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Gadehund Miki
ZuzannaZ

17. Zuzanna

Care They’ll Wag About2.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Gadehund Miki
fra
150 kr.
/dag
MajseM

18. Majse

10.5 km
fra
488 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸

Svarer normalt inden for en dag
MajseM

18. Majse

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸10.5 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
488 kr.
/dag
KerstinK

19. Kerstin

6.7 km - Aarhus
fra
300 kr.
/dag
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

19. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰6.7 km - Aarhus
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
KamillaK

20. Kamilla

13.8 km
fra
150 kr.
/dag

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

20. Kamilla

erfaren dyreelsker 13.8 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag