1. Hundebørnehave
  2. Kongens Lyngby

Hundedagpleje, Kongens Lyngby

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Sylvia MariaS

1. Sylvia Maria

5.5 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
Sylvia MariaS

1. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.5.5 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
livL

2. liv

5.4 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
livL

2. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻5.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/dag
JessicaJ

3. Jessica

8.2 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

3. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter8.2 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MonicaM

4. Monica

6.7 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

4. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer6.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
JohannahJ

5. Johannah

9.5 km - Frederiksberg
fra
250 kr.
/dag

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
JohannahJ

5. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund9.5 km - Frederiksberg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SantiagoS

6. Santiago

9.1 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

6. Santiago

A warm and caring home for your furry friend9.1 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
EmmaE

7. Emma

10.3 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

7. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵10.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
CharlotteC

8. Charlotte

3.1 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

8. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️3.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
Maria del PilarM

9. Maria del Pilar

7.1 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Maria del PilarM

9. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷7.1 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

10. Jessica

7.9 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

10. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛7.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
CecilieC

11. Cecilie

7.3 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

11. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚7.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
RezaR

12. Reza

5.6 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

12. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕5.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
MathildeM

13. Mathilde

8.4 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

13. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 8.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
LorenaL

14. Lorena

7.4 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

14. Lorena

A Colombian that love animals!7.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AlberteA

15. Alberte

7.3 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

15. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 7.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

16. Katia

7.8 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

16. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner7.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
WeronikaW

17. Weronika

6.3 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

17. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 6.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

18. Josephine og Rasmus

6.4 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

18. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser6.4 km
(2 anmeldelser)
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

8.2 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters8.2 km
fra
450 kr.
/dag
SabrinaS

20. Sabrina

7.8 km - København
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

20. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺7.8 km - København
(2 anmeldelser)
fra
500 kr.
/dag