1. Hundebørnehave
  2. København

Hundedagpleje, København

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
TatianaT

1. Tatiana

4.4 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

To dyreelskere klar til at forkæle din hund

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
TatianaT

1. Tatiana

To dyreelskere klar til at forkæle din hund4.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Tatiana and Kynan welcomed my dog at their house and looked after him with great care and tenderness. They were very attentive to his needs, showered him with affection and kept me posted throughout the day. I definitely recommend them 100% 😊 thanks a lot! ❤️"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
150 kr.
/dag
MiaM

2. Mia

3.2 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

2. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov3.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Super. Everything was fine!"
Katrina & PeterK
Anmeldelse af Katrina & Peter
fra
300 kr.
/dag
AlmaA

3. Alma

1.9 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København

Svarer normalt inden for en dag
AlmaA

3. Alma

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København 1.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Alma er sød og er god til hunde 🐶🩷"
JoanJ
Anmeldelse af Joan
fra
300 kr.
/dag
loukiaL

4. loukia

0.9 km - Frederiksberg
fra
290 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dogs > Humans 🥰

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
loukiaL

4. loukia

Dogs > Humans 🥰0.9 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
"Such lovely and warm girl! Can recommend fully ! "
ZoeZ
Anmeldelse af Zoe
fra
290 kr.
/dag
JustynaJ

5. Justyna

1.5 km
fra
500 kr.
/dag
18 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Arkitekt kæledyr elsker

Svarer normalt inden for en time
JustynaJ

5. Justyna

Arkitekt kæledyr elsker1.5 km
(18 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/dag
AndrésA

6. Andrés

1.5 km
fra
399 kr.
/dag

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

6. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️1.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
399 kr.
/dag
LunaL

7. Luna

3.9 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pasning med hjerte og omtanke

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LunaL

7. Luna

Pasning med hjerte og omtanke3.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
AnaA

8. Ana

3.7 km
fra
250 kr.
/dag
7 anmeldelser

AnaPetSitting

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
AnaA

8. Ana

AnaPetSitting 3.7 km
(7 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Super kind, calm and very trustwurthy"
JosefineJ
Anmeldelse af Josefine
fra
250 kr.
/dag
CeciliaC

9. Cecilia

3.5 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

9. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care3.5 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Cecilia welcomed my dog in her home and instantly treated him as one of the pack. She was very loving and attentive to his needs, and kept me updated on his progress during the stay. Hope we can repeat it again :)"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
350 kr.
/dag
TabindaT

10. Tabinda

2.7 km
fra
250 kr.
/dag
19 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Kærlig familie til glæde dyr

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
TabindaT

10. Tabinda

Kærlig familie til glæde dyr2.7 km
(19 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Super fin pasning, vi glæder os til næste gang."
HelleH
Anmeldelse af Helle
fra
250 kr.
/dag
FrederikkeF

11. Frederikke

2.1 km
fra
375 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
FrederikkeF

11. Frederikke

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾2.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
375 kr.
/dag
SandraS

12. Sandra

3.2 km
fra
250 kr.
/dag
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

12. Sandra

Smilende Sandra3.2 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Sandra er en fantastisk hjælp til at passe på dine dyr og dit hus. Vi er meget glade for Sandra og vil få hendes hjælp til at passe kat og hus fremover."
TroelsT
Anmeldelse af Troels
fra
250 kr.
/dag
LunaL

13. Luna

4.1 km - København
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
LunaL

13. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr4.1 km - København
(16 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
199 kr.
/dag
ZofiaZ

14. Zofia

2.8 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
ZofiaZ

14. Zofia

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕2.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
SuyinS

15. Suyin

4.1 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser

Responsible & Loving Pet Sitter with a Calm, Spacious Home

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
SuyinS

15. Suyin

Responsible & Loving Pet Sitter with a Calm, Spacious Home4.1 km
(5 anmeldelser)
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
YarynaY

16. Yaryna

2.8 km
fra
320 kr.
/dag
2 anmeldelser

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
YarynaY

16. Yaryna

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay2.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
320 kr.
/dag
sofieS

17. sofie

2.7 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

17. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat2.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CarlaC

18. Carla

4.2 km - København
fra
200 kr.
/dag

“Kender ingen der elsker hunde så meget som dig"

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
CarlaC

18. Carla

“Kender ingen der elsker hunde så meget som dig"4.2 km - København
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
200 kr.
/dag
LauraL

19. Laura

2.8 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

19. Laura

23 årig hundeelsker2.8 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
400 kr.
/dag
CecilieC

20. Cecilie

3.7 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
CecilieC

20. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶3.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag