1. Hundebørnehave
  2. Ishøj

Hundedagpleje, Ishøj

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
PernilleP

1. Pernille

6.6 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
PernilleP

1. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕6.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
250 kr.
/dag
CharlotteC

2. Charlotte

16.6 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

2. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️16.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
PiliP

3. Pili

15.7 km - København
fra
180 kr.
/dag

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas

PiliP

3. Pili

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas15.7 km - København
fra
180 kr.
/dag
MirkaM

4. Mirka

2.5 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

4. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks2.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
JessicaJ

5. Jessica

15.1 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

5. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛15.1 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
RezaR

6. Reza

14 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

6. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕14 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
JeffJ

7. Jeff

13.5 km
fra
300 kr.
/dag

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

7. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider13.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/dag
VictorV

8. Victor

13.7 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

8. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven13.7 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
NicolaiN

9. Nicolai

15.9 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

9. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning15.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/dag
EleniE

10. Eleni

6.9 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EleniE

10. Eleni

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet6.9 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
CarolineC

11. Caroline

7.3 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

11. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed7.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
LorenaL

12. Lorena

16.4 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

12. Lorena

A Colombian that love animals!16.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
NadjaN

13. Nadja

10.7 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

13. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af10.7 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/dag
AlexanderA

14. Alexander

15.1 km - København
fra
400 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

14. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)15.1 km - København
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/dag
WeronikaW

15. Weronika

16.1 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

15. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 16.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

16. Josephine og Rasmus

13.2 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

16. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser13.2 km
(2 anmeldelser)
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

17. Agostina & Hernan

13 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

17. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters13 km
fra
450 kr.
/dag
SarahS

18. Sarah

15.1 km
fra
400 kr.
/dag

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

18. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!15.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
400 kr.
/dag
MarialauraM

19. Marialaura

16.9 km
fra
450 kr.
/dag

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️

MarialauraM

19. Marialaura

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️16.9 km
fra
450 kr.
/dag
GuadalupeG

20. Guadalupe

15.8 km - København
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
GuadalupeG

20. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter15.8 km - København
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
175 kr.
/dag