1. Hundebørnehave
  2. Ishøj

Hundedagpleje, Ishøj

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CeciliaC

1. Cecilia

15.7 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

1. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care15.7 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Cecilia welcomed my dog in her home and instantly treated him as one of the pack. She was very loving and attentive to his needs, and kept me updated on his progress during the stay. Hope we can repeat it again :)"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
350 kr.
/dag
JosephineJ

2. Josephine

11.3 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JosephineJ

2. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice11.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
irisI

3. iris

3.2 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
irisI

3. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands3.2 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
fra
225 kr.
/dag
LunaL

4. Luna

15.3 km - København
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
LunaL

4. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr15.3 km - København
(16 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
199 kr.
/dag
KalaK

5. Kala

11.7 km
fra
375 kr.
/dag
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
KalaK

5. Kala

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖11.7 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
375 kr.
/dag
ZofiaZ

6. Zofia

15.3 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
ZofiaZ

6. Zofia

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕15.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
Anna MatildaA

7. Anna Matilda

13.3 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
Anna MatildaA

7. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love13.3 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
YarynaY

8. Yaryna

15.8 km
fra
320 kr.
/dag
2 anmeldelser

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
YarynaY

8. Yaryna

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay15.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
320 kr.
/dag
sofieS

9. sofie

15.9 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

9. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat15.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CamilaC

10. Camila

16.8 km
fra
500 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

10. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs16.8 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
AlissaA

11. Alissa

6.5 km
fra
250 kr.
/dag

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AlissaA

11. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾6.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
LauraL

12. Laura

16.9 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

12. Laura

23 årig hundeelsker16.9 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
400 kr.
/dag
Juliana MariaJ

13. Juliana Maria

12.4 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Juliana MariaJ

13. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 12.4 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Sylvia MariaS

14. Sylvia Maria

15.9 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
Sylvia MariaS

14. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.15.9 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
JessicaJ

15. Jessica

14.2 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

15. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter14.2 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
PaulaP

16. Paula

10.4 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

I love animals✨

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
PaulaP

16. Paula

I love animals✨10.4 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MonicaM

17. Monica

13.7 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

17. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer13.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
CecilieC

18. Cecilie

13.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
CecilieC

18. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶13.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag
JohannahJ

19. Johannah

16.1 km - Frederiksberg
fra
250 kr.
/dag

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
JohannahJ

19. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund16.1 km - Frederiksberg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SantiagoS

20. Santiago

12 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

20. Santiago

A warm and caring home for your furry friend12 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag