1. Hundebørnehave
  2. Ishøj

Hundedagpleje, Ishøj

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
BuketB

1. Buket

5.2 km
fra
300 kr.
/dag

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
BuketB

1. Buket

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk 5.2 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/dag
MortenM

2. Morten

14.3 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

2. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning14.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Morten og familien er lige hvad vi havde ønsket os at finde, de er super søde og vi var 100% trygge ved at overlade vores hund til dem. De passede hende i 6 dage og vi fik løbende updates og billeder fra ture på stranden og i skoven og hun har haft det SÅ skønt, virkelig en fornøjelse😀"
ThildeT
Anmeldelse af Thilde
fra
150 kr.
/dag
OliwiaO

3. Oliwia

15.6 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Caring pet owner to look after your furbaby anytime 🐾

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
OliwiaO

3. Oliwia

Caring pet owner to look after your furbaby anytime 🐾15.6 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
"Oliwia took really good care of my puppy Olaf during the day while my boyfriend and I were going on a trip🤎 I was close to cancelling the trip since Olaf was still so small but I really had nothing to worry about. Her dog Lilo is the sweetest and we received several pictures and updates during the day. I can highly recommend her if you’re looking for someone responsible to take care of your dog!🥰"
AmalieA
Anmeldelse af Amalie
fra
225 kr.
/dag
IreneI

4. Irene

16.1 km - København
fra
260 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Passionate caretaker for your adorable doggies!

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
IreneI

4. Irene

Passionate caretaker for your adorable doggies!16.1 km - København
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Sven was back with Irene and loves staying at her place while I worked! He is very well taken care off and is very happy. I highly recommend Irene as a caretaker for your dog🤗 "
ElseE
Anmeldelse af Else
fra
260 kr.
/dag
ElinorE

5. Elinor

16.3 km
fra
400 kr.
/dag
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser med fokus på aktivering og adfærd

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
ElinorE

5. Elinor

Erfaren hundepasser med fokus på aktivering og adfærd16.3 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
"Elinor og Katinka tog så varmt og trygt imod vores hund. Stemningen var rolig og tryg, og omgivelserne er helt ideelle for en hund. Man kan tydeligt mærke, at Elinor virkelig forstår hunde og deres behov. Vi hentede en glad og veltilpas hund, og vi følte os helt trygge hele vejen. Vi har allerede booket igen og giver vores varmeste anbefaling. 🐶💛"
metteM
Anmeldelse af mette
fra
400 kr.
/dag
AnnabelA

6. Annabel

10.6 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾

AnnabelA

6. Annabel

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾10.6 km
(1 anmeldelse)
"God kommunikation både før og efter besøget, det bliver ikke sidste gang Plet skal på besøg her. "
KimK
Anmeldelse af Kim
fra
300 kr.
/dag
Amir_Vet🧑‍⚕️A

7. Amir_Vet🧑‍⚕️

14 km
fra
350 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

7. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩14 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Amir and Reza have looked after my dog several times now, latest was also over night. I have itching but praise for the both of them, Selma is happy to see them and they send us pictures so that we feel involved. I am always happy for Amir and Reza to look after Selma💕"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
350 kr.
/dag
JéssicaJ

8. Jéssica

12.1 km
fra
190 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

8. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 12.1 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
190 kr.
/dag
PäiviP

9. Päivi

16.8 km - København
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
PäiviP

9. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority16.8 km - København
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
150 kr.
/dag
JenniferJ

10. Jennifer

10.5 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig familie med lukket have! 🐶🏡☀️

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
JenniferJ

10. Jennifer

Kærlig familie med lukket have! 🐶🏡☀️10.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
MilleM

11. Mille

15.8 km
fra
500 kr.
/dag

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
MilleM

11. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg15.8 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
fra
500 kr.
/dag
Lasse NørrL

12. Lasse Nørr

12.6 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

12. Lasse Nørr

12.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
MathildeM

13. Mathilde

15.4 km
fra
350 kr.
/dag
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
MathildeM

13. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn15.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
350 kr.
/dag
AnnaA

14. Anna

7.9 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture

Senest aktiv 7 dage siden
AnnaA

14. Anna

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture7.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 7 dage siden
fra
300 kr.
/dag
MajaM

15. Maja

15.2 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

MajaM

15. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾15.2 km
fra
200 kr.
/dag
MarieM

16. Marie

16.7 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

16. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾16.7 km
fra
200 kr.
/dag
LouisL

17. Louis

16.7 km
fra
500 kr.
/dag

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

17. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde16.7 km
fra
500 kr.
/dag
TheaT

18. Thea

16.2 km
fra
175 kr.
/dag

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage!

TheaT

18. Thea

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage! 16.2 km
fra
175 kr.
/dag
WiktoriaW

19. Wiktoria

3.5 km
fra
150 kr.
/dag
23 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Good Walk - Happy Dog

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
WiktoriaW

19. Wiktoria

Good Walk - Happy Dog3.5 km
(23 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AmandaA

20. Amanda

16.6 km
fra
250 kr.
/dag

Your Pet's Home Away from Home in CPH

Svarer normalt inden for en time
AmandaA

20. Amanda

Your Pet's Home Away from Home in CPH16.6 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/dag