1. Hundebørnehave
  2. Hvidovre

Hundedagpleje, Hvidovre

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CecilieC

1. Cecilie

5.1 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CecilieC

1. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶5.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
JohannahJ

2. Johannah

7.5 km
fra
250 kr.
/dag

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Senest aktiv 13 dage siden
JohannahJ

2. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund7.5 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
250 kr.
/dag
AnnaA

3. Anna

6.5 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture

Senest aktiv 13 dage siden
AnnaA

3. Anna

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture6.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
fra
300 kr.
/dag
SantiagoS

4. Santiago

6.7 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

4. Santiago

A warm and caring home for your furry friend6.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
ShaghayeghS

5. Shaghayegh

9.1 km
fra
500 kr.
/dag
3 anmeldelser

29 årig livsglad dyrepasser🥰

Svarer normalt inden for en time
ShaghayeghS

5. Shaghayegh

29 årig livsglad dyrepasser🥰9.1 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/dag
MajaM

6. Maja

6.9 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

MajaM

6. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾6.9 km
fra
200 kr.
/dag
JosefineJ

7. Josefine

7.8 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Sygeplejestuderende med stor kærlighed til dyr💕

Svarer normalt inden for en dag
JosefineJ

7. Josefine

Sygeplejestuderende med stor kærlighed til dyr💕7.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
JessicaJ

8. Jessica

8 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

8. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛8 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
MathildeM

9. Mathilde

8.9 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

9. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 8.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
VictorV

10. Victor

4.5 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

10. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven4.5 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
EleniE

11. Eleni

6.7 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EleniE

11. Eleni

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet6.7 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
LouisL

12. Louis

9 km
fra
500 kr.
/dag

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

12. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde9 km
fra
500 kr.
/dag
CarolineC

13. Caroline

7.9 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

13. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed7.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
TheaT

14. Thea

7.7 km
fra
175 kr.
/dag

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage!

TheaT

14. Thea

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage! 7.7 km
fra
175 kr.
/dag
NadjaN

15. Nadja

4.6 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

15. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af4.6 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/dag
Agostina & HernanA

16. Agostina & Hernan

7.4 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

16. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters7.4 km
fra
450 kr.
/dag
MariaM

17. Maria

7.8 km
fra
400 kr.
/dag

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

17. Maria

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr 7.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/dag
SarahS

18. Sarah

4.7 km
fra
400 kr.
/dag

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

18. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!4.7 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
400 kr.
/dag
MarialauraM

19. Marialaura

5.9 km
fra
450 kr.
/dag

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️

MarialauraM

19. Marialaura

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️5.9 km
fra
450 kr.
/dag