1. Hundebørnehave
  2. Hvidovre

Hundedagpleje, Hvidovre

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JenniferJ

1. Jennifer

2.6 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlig familie med lukket have! 🐶🏡☀️

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
JenniferJ

1. Jennifer

Kærlig familie med lukket have! 🐶🏡☀️2.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
AlissaA

2. Alissa

7.2 km
fra
250 kr.
/dag

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
AlissaA

2. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾7.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag
LauraL

3. Laura

8.9 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LauraL

3. Laura

23 årig hundeelsker8.9 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
400 kr.
/dag
LorenaL

4. Lorena

9 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
LorenaL

4. Lorena

A Colombian that love animals!9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
Lasse NørrL

5. Lasse Nørr

5.3 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Erfaren og rolig dyrepasser til dit familiemedlem

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

5. Lasse Nørr

Erfaren og rolig dyrepasser til dit familiemedlem5.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
MathildeM

6. Mathilde

6.3 km
fra
350 kr.
/dag
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
MathildeM

6. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn6.3 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
MilleM

7. Mille

7.4 km
fra
500 kr.
/dag

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
MilleM

7. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg7.4 km
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
fra
500 kr.
/dag
ZofiaZ

8. Zofia

5.4 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
ZofiaZ

8. Zofia

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕5.4 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
PaulaP

9. Paula

1.3 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

I love animals✨

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulaP

9. Paula

I love animals✨1.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
250 kr.
/dag
LunaL

10. Luna

8.1 km
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
LunaL

10. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr8.1 km
(16 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
199 kr.
/dag
Anna MatildaA

11. Anna Matilda

7 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
Anna MatildaA

11. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love7 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
KalaK

12. Kala

4.6 km
fra
375 kr.
/dag
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
KalaK

12. Kala

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖4.6 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
375 kr.
/dag
AlexanderA

13. Alexander

5.7 km
fra
400 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
AlexanderA

13. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)5.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
400 kr.
/dag
JeffJ

14. Jeff

4.2 km
fra
300 kr.
/dag

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JeffJ

14. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider4.2 km
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
GuadalupeG

15. Guadalupe

5.5 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
GuadalupeG

15. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter5.5 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
175 kr.
/dag
JanaJ

16. Jana

9 km
fra
175 kr.
/dag

Kærlig og erfaren kattepasser med hjerte for alle katte

Senest aktiv 7 dage siden
JanaJ

16. Jana

Kærlig og erfaren kattepasser med hjerte for alle katte9 km
Senest aktiv 7 dage siden
fra
175 kr.
/dag
YarynaY

17. Yaryna

5.5 km
fra
320 kr.
/dag
2 anmeldelser

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
YarynaY

17. Yaryna

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay5.5 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
320 kr.
/dag
sofieS

18. sofie

7.8 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

18. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat7.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
JessicaJ

19. Jessica

7.4 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JessicaJ

19. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter7.4 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MonicaM

20. Monica

9 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MonicaM

20. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag