1. Hundebørnehave
  2. Holte

Hundedagpleje, Holte

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MaleneM

1. Malene

7.6 km
fra
300 kr.
/dag

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
MaleneM

1. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr7.6 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
300 kr.
/dag
EmilieE

2. Emilie

13.6 km
fra
180 kr.
/dag

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

2. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care13.6 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/dag
MalinM

3. Malin

10.6 km
fra
200 kr.
/dag

Erfaren hundepasser og aktiv studerende

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
MalinM

3. Malin

Erfaren hundepasser og aktiv studerende 10.6 km
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
fra
200 kr.
/dag
LauraL

4. Laura

14.1 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LauraL

4. Laura

23 årig hundeelsker14.1 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
400 kr.
/dag
LorenaL

5. Lorena

13.5 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
LorenaL

5. Lorena

A Colombian that love animals!13.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
Andrea & MateoA

6. Andrea & Mateo

14.8 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
Andrea & MateoA

6. Andrea & Mateo

Ny dyrepasser
Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets14.8 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
175 kr.
/dag
AmalieA

7. Amalie

5.7 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
AmalieA

7. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 5.7 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
300 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

8. Josephine og Rasmus

11.4 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Josephine og RasmusJ

8. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser11.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
400 kr.
/dag
Juliana MariaJ

9. Juliana Maria

11.6 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Juliana MariaJ

9. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 11.6 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/dag
CamilaC

10. Camila

12.4 km
fra
500 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

10. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs12.4 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
Federica GiselaF

11. Federica Gisela

13.7 km
fra
350 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Friendly and Responsible Animal Lover

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Federica GiselaF

11. Federica Gisela

Friendly and Responsible Animal Lover13.7 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
350 kr.
/dag
SophiaS

12. Sophia

1.4 km
fra
300 kr.
/dag

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SophiaS

12. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞1.4 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/dag
LunaL

13. Luna

13.9 km
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
LunaL

13. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr13.9 km
(16 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
199 kr.
/dag
Anna MatildaA

14. Anna Matilda

14.5 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
Anna MatildaA

14. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love14.5 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Dominique ThereseD

15. Dominique Therese

13.8 km
fra
180 kr.
/dag

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Dominique ThereseD

15. Dominique Therese

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro13.8 km
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
180 kr.
/dag
sofieS

16. sofie

14.9 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

16. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat14.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
PernilleP

17. Pernille

10.8 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
PernilleP

17. Pernille

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere10.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MalouM

18. Malou

7.2 km
fra
350 kr.
/dag

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv 10 dage siden
MalouM

18. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven7.2 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
350 kr.
/dag
Sylvia MariaS

19. Sylvia Maria

8 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
Sylvia MariaS

19. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.8 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
livL

20. liv

11.4 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
livL

20. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻11.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
300 kr.
/dag