1. Hundebørnehave
  2. Hinnerup

Hundedagpleje, Hinnerup

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JonasJ

1. Jonas

14.8 km
fra
200 kr.
/dag

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

1. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<314.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
AgostinaA

2. Agostina

19.9 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dog Care with Love, Space, and Family Warmth

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
AgostinaA

2. Agostina

Dog Care with Love, Space, and Family Warmth19.9 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/dag
Maria AmalieM

3. Maria Amalie

15.4 km
fra
175 kr.
/dag

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

3. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 15.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
175 kr.
/dag
StineS

4. Stine

15.6 km
fra
250 kr.
/dag

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

4. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby15.6 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/dag
KarlaK

5. Karla

12.4 km
fra
150 kr.
/dag

Din hunds trygge støtte, med et dejligt hjemmebesøg

KarlaK

5. Karla

Din hunds trygge støtte, med et dejligt hjemmebesøg12.4 km
fra
150 kr.
/dag
NicolaiN

6. Nicolai

15.1 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!

Svarer normalt inden for en dag
NicolaiN

6. Nicolai

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!15.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
MélanieM

7. Mélanie

12.3 km
fra
180 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
MélanieM

7. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter12.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
180 kr.
/dag
EmilE

8. Emil

16.7 km
fra
300 kr.
/dag

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
EmilE

8. Emil

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær16.7 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/dag