1. Hundebørnehave
  2. Herlev

Hundedagpleje, Herlev

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JohannahJ

1. Johannah

9.5 km - Frederiksberg
fra
250 kr.
/dag

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
JohannahJ

1. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund9.5 km - Frederiksberg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SantiagoS

2. Santiago

6.5 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

2. Santiago

A warm and caring home for your furry friend6.5 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
CharlotteC

3. Charlotte

2.4 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

3. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
Maria del PilarM

4. Maria del Pilar

9.1 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Maria del PilarM

4. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷9.1 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

5. Jessica

7.4 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

5. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛7.4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
CecilieC

6. Cecilie

9.5 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

6. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚9.5 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
RezaR

7. Reza

1.9 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

7. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕1.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
MathildeM

8. Mathilde

9.2 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

8. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 9.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
VictorV

9. Victor

10.3 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

9. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven10.3 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
EleniE

10. Eleni

8.8 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EleniE

10. Eleni

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet8.8 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
CarolineC

11. Caroline

7.7 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

11. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed7.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
LorenaL

12. Lorena

7.8 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

12. Lorena

A Colombian that love animals!7.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AlberteA

13. Alberte

8.6 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

13. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 8.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

14. Katia

9.3 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

14. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner9.3 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
NadjaN

15. Nadja

8.5 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

15. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af8.5 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/dag
WeronikaW

16. Weronika

6.5 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

16. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 6.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

17. Josephine og Rasmus

2.3 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

17. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser2.3 km
(2 anmeldelser)
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

18. Agostina & Hernan

6 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

18. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters6 km
fra
450 kr.
/dag
SabrinaS

19. Sabrina

9.1 km - København
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

19. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺9.1 km - København
(2 anmeldelser)
fra
500 kr.
/dag