1. Hundebørnehave
  2. Herlev

Hundedagpleje, Herlev

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ValeriyaV

1. Valeriya

7.6 km
fra
500 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

1. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND7.6 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/dag
JosephineJ

2. Josephine

9.3 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JosephineJ

2. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice9.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SandraS

3. Sandra

8.6 km
fra
250 kr.
/dag
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

3. Sandra

Smilende Sandra8.6 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Sandra er en fantastisk hjælp til at passe på dine dyr og dit hus. Vi er meget glade for Sandra og vil få hendes hjælp til at passe kat og hus fremover."
TroelsT
Anmeldelse af Troels
fra
250 kr.
/dag
LunaL

4. Luna

7.4 km - København
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
LunaL

4. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr7.4 km - København
(16 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
199 kr.
/dag
KalaK

5. Kala

8.6 km
fra
375 kr.
/dag
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
KalaK

5. Kala

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖8.6 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
375 kr.
/dag
MaleneM

6. Malene

6.2 km
fra
300 kr.
/dag

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
MaleneM

6. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr6.2 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
fra
300 kr.
/dag
IrinaI

7. Irina

10 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
IrinaI

7. Irina

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig10 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Anna MatildaA

8. Anna Matilda

6.8 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
Anna MatildaA

8. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love6.8 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
SophiaS

9. Sophia

10.3 km
fra
300 kr.
/dag

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SophiaS

9. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞10.3 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
300 kr.
/dag
sofieS

10. sofie

8.7 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

10. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat8.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CamilaC

11. Camila

7.1 km
fra
500 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

11. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs7.1 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
AlissaA

12. Alissa

8.8 km
fra
250 kr.
/dag

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AlissaA

12. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾8.8 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
LauraL

13. Laura

8.7 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

13. Laura

23 årig hundeelsker8.7 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
400 kr.
/dag
PernilleP

14. Pernille

8.1 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
PernilleP

14. Pernille

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere8.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Juliana MariaJ

15. Juliana Maria

2.2 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Juliana MariaJ

15. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 2.2 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Sylvia MariaS

16. Sylvia Maria

2.2 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
Sylvia MariaS

16. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.2.2 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
livL

17. liv

7.1 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
livL

17. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻7.1 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/dag
JessicaJ

18. Jessica

7.1 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

18. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter7.1 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MonicaM

19. Monica

4.6 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

19. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer4.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
CecilieC

20. Cecilie

9.7 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
CecilieC

20. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶9.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag