1. Hundebørnehave
  2. Hadsten

Hundedagpleje, Hadsten

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LuisL

1. Luis

18.6 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet i går
LuisL

1. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad18.6 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet i går
"Luis took care of our 13 year old dog with amazing care and kindness . our dog had certain needs and cares that needed paying close attention to. He has done a fantastic job with daily videos and photos i could not have been more happy and satisfied . will 100% recommend and will most certainly book again . 🥰🥰"
SepehrS
Anmeldelse af Sepehr
fra
200 kr.
/dag
MetteM

2. Mette

14.3 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Hus, have og grønne arealer lige i baghaven

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
MetteM

2. Mette

Ny dyrepasser
Hus, have og grønne arealer lige i baghaven14.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
175 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
JiaqiJ

3. Jiaqi

20 km
fra
190 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

I love dogs and cats!

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i dag
JiaqiJ

3. Jiaqi

I love dogs and cats!20 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i dag
"Jeg kan kun bekræfte det, Jiaqi skriver om sig selv – hunde er virkelig glade for hende. Det har jeg selv oplevet med min hvalp, Uffe. Hun har passet ham flere gange i mange timer, mens jeg har været på arbejde, siden han var 10 uger gammel. Han blev hurtigt glad for at se hende, når jeg afleverede ham. Sidst jeg hentede ham, var han selvfølgelig glad for at se mig igen, men han satte sig ved siden af Jiaqi og kiggede beundrende op på hende. Han havde slet ikke travlt med at komme med mig hjem igen. Det siger alt om, hvor tryg og glad han er i hendes selskab. "
MonicaM
Anmeldelse af Monica
fra
190 kr.
/dag
LouiseL

4. Louise

19.1 km
fra
175 kr.
/dag

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
LouiseL

4. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶19.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
fra
175 kr.
/dag
AsalA

5. Asal

17.9 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Where Dogs and Cats are Family

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AsalA

5. Asal

Where Dogs and Cats are Family17.9 km
(4 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Really nice and my puppy had a good time! Sent a bunch of videos, which was really comforting ☺️"
DianaD
Anmeldelse af Diana
fra
250 kr.
/dag
SolveigS

6. Solveig

17.4 km
fra
300 kr.
/dag
27 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SolveigS

6. Solveig

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊17.4 km
(27 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Solveig took great care of our dogs and they had a nice stay with her. I would happily recommend her for dog walking and dog sitting! "
MonicaM
Anmeldelse af Monica
fra
300 kr.
/dag
CharlotteC

7. Charlotte

14.9 km
fra
250 kr.
/dag
98 anmeldelser
36
tilbagevendende gæster

Charlottes Petcare

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
CharlotteC

7. Charlotte

Charlottes Petcare14.9 km
(98 anmeldelser)
36 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
"Our dog had a good day and walks at Charlotte's local area. The yard is enough to entertain the dogs. We got a very tired and happily satisfied dog back :) "
TaraT
Anmeldelse af Tara
fra
250 kr.
/dag
AncaA

8. Anca

19.6 km
fra
200 kr.
/dag

Energetic pet lover :)

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
AncaA

8. Anca

Energetic pet lover :)19.6 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
KiraK

9. Kira

18.5 km
fra
200 kr.
/dag
7 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Loving & Reliable Dog Care in Risskov💕🐶

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 11 dage siden
KiraK

9. Kira

Loving & Reliable Dog Care in Risskov💕🐶18.5 km
(7 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 11 dage siden
fra
200 kr.
/dag
NándorN

10. Nándor

16.7 km
fra
250 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Does your dog need an experienced and friendly host?

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
NándorN

10. Nándor

Ny dyrepasser
Does your dog need an experienced and friendly host?16.7 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
250 kr.
/dag
LeaL

11. Lea

19.8 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
LeaL

11. Lea

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳19.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"Lea var dagpleje for vores lille hund, som ikke er vant til at blive passet. Vi var super glade og 100% trygge ved at overlade den til hende og de havde en hyggelig dag med gåture i skoven. Alt godt. Kæmpe anbefaling herfra! Vi kommer helt sikkert igen :)"
CecilieC
Anmeldelse af Cecilie
fra
250 kr.
/dag
MajaM

12. Maja

19.6 km
fra
250 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en time
MajaM

12. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.19.6 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en time
"Olli var tilfreds med pasningen og det var vi også."
Tom DynnesT
Anmeldelse af Tom Dynnes
fra
250 kr.
/dag
SimoneS

13. Simone

15.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
SimoneS

13. Simone

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker15.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
"Det har været en super dejlig og behagelig oplevelse både for Sif og jeg 😊 Man kan mærke på Simone at hun elsker dyr og hun får skabt et godt miljø ! Kan 100% anbefales !"
MaxM
Anmeldelse af Max
fra
150 kr.
/dag
MélanieM

14. Mélanie

18 km
fra
180 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
MélanieM

14. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter18 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
180 kr.
/dag
MarianaM

15. Mariana

16.2 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 2 hunde
MarianaM

15. Mariana

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊16.2 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 2 hunde
fra
200 kr.
/dag
AngelA

16. Angel

19 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
AngelA

16. Angel

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter19 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
fra
300 kr.
/dag
RongR

17. Rong

18.3 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeliv nydes bedst sammen

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
RongR

17. Rong

Hundeliv nydes bedst sammen18.3 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

18. Emilie

16.9 km
fra
250 kr.
/dag

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
EmilieE

18. Emilie

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️ 16.9 km
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/dag
TobiasT

19. Tobias

19.6 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Nærværende hundepasning for både rolige og aktive hunde

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
TobiasT

19. Tobias

Nærværende hundepasning for både rolige og aktive hunde19.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
250 kr.
/dag
KostekK

20. Kostek

18.4 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

20. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!18.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
fra
200 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Hadsten, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Hadsten på Pawshake. Over 311 dyreejere i Hadsten har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.