1. Hundebørnehave
  2. Greve

Hundedagpleje, Greve

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LauraL

1. Laura

13.4 km
fra
400 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pasning af hunde og katte med ro og kærlighed <3

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LauraL

1. Laura

Pasning af hunde og katte med ro og kærlighed <3 13.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Fantastisk og god katte passer 🐈‍⬛ som vi bestemt vil bruge en anden gang 🐈‍⬛"
HeidiH
Anmeldelse af Heidi
fra
400 kr.
/dag
WiktoriaW

2. Wiktoria

6.8 km
fra
150 kr.
/dag
23 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Good Walk - Happy Dog

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
WiktoriaW

2. Wiktoria

Good Walk - Happy Dog6.8 km
(23 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
VictoriaV

3. Victoria

8.3 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

3. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders8.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AndrezaA

4. Andreza

7.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

4. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven7.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Super god pasning af min ret livlige unghund. Meget forstående overfor hans behov og påfund, og virkelig god til at give ham oplevelser. "
ViggoV
Anmeldelse af Viggo
fra
150 kr.
/dag
VictóriaV

5. Victória

19.3 km
fra
250 kr.
/dag
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
VictóriaV

5. Victória

super sitter Dk 19.3 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
fra
250 kr.
/dag
NikolineN

6. Nikoline

19.6 km - København
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
NikolineN

6. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner19.6 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
"We had a great experience with Nikoline. She was super nice, responsible, and very caring with Pepper. Communication was very smooth throughout the stay, and she regularly sent us photos and updates, which gave us a lot of peace of mind. We could clearly see that Pepper was comfortable and well taken care of. We would definitely recommend her to others and would be happy to leave Pepper with her again in the future."
HalilH
Anmeldelse af Halil
fra
300 kr.
/dag
ConstanzaC

7. Constanza

18.4 km - København
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet’s new friend while you’re away 🐾🤍

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
ConstanzaC

7. Constanza

Your pet’s new friend while you’re away 🐾🤍18.4 km - København
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MariaM

8. Maria

17.7 km
fra
350 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

8. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer17.7 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
"Det var super trygt at aflevere vores hund Marvel til Maria, som var sød at sende opdateringer og billeder af Marvel. Jeg er sikker på, at han gerne vil passes af Maria igen. "
JulieJ
Anmeldelse af Julie
fra
350 kr.
/dag
TímeaT

9. Tímea

18.4 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Your Dog’s Second Home

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet i går
TímeaT

9. Tímea

Your Dog’s Second Home18.4 km
(5 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet i går
"Ruby had a great day"
ChristianC
Anmeldelse af Christian
fra
150 kr.
/dag
Alina BelénA

10. Alina Belén

18 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Alina BelénA

10. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷18 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"We're on a campervan trip through Denmark and wanted to see Copenhagen without a dog for a day. We were quite last minute with arranging it, but quickly found Alina and her boyfriend who were more than happy to take care of our dog for a day. Our dog can be a bit of a drama queen when leaving, but they were amazing in distracting him. They are very kind and relaxed people and my dog loved them. If we're every gonna visit Copenhagen again, we will definitely ask them to dog sit our Kobe again. :) "
PiaP
Anmeldelse af Pia
fra
250 kr.
/dag
JulianaJ

11. Juliana

7.1 km
fra
150 kr.
/dag
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
JulianaJ

11. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter7.1 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
"Great and wonderful with updates!"
Aubree L. V.A
Anmeldelse af Aubree L. V.
fra
150 kr.
/dag
SilviaS

12. Silvia

19.7 km - Frederiksberg
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

12. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde19.7 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
"Rumi havde en dejlig dag, kommer gerne igen."
JensJ
Anmeldelse af Jens
fra
500 kr.
/dag
TatianaT

13. Tatiana

18 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

To dyreelskere klar til at forkæle din hund

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
TatianaT

13. Tatiana

To dyreelskere klar til at forkæle din hund18 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Tatiana and Kynan welcomed my dog at their house and looked after him with great care and tenderness. They were very attentive to his needs, showered him with affection and kept me posted throughout the day. I definitely recommend them 100% 😊 thanks a lot! ❤️"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
150 kr.
/dag
Denis & Mathias & AtlasD

14. Denis & Mathias & Atlas

1.8 km - Greve
fra
360 kr.
/dag
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
Denis & Mathias & AtlasD

14. Denis & Mathias & Atlas

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩1.8 km - Greve
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
"We recently left our dog, Pepper, with Denis&Mathias and had an excellent experience. They took great care of him and kept us updated with messages. Pepper seemed very happy and well-looked after. I highly recommend Denis&Mathias for anyone looking for a reliable and caring petsitter. I will definitely use their services again in the future!"
HalilH
Anmeldelse af Halil
fra
360 kr.
/dag
LunaL

15. Luna

18.8 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pasning med hjerte og omtanke

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LunaL

15. Luna

Pasning med hjerte og omtanke18.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
CeciliaC

16. Cecilia

19.9 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

16. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care19.9 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Cecilia welcomed my dog in her home and instantly treated him as one of the pack. She was very loving and attentive to his needs, and kept me updated on his progress during the stay. Hope we can repeat it again :)"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
350 kr.
/dag
JosephineJ

17. Josephine

16.2 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JosephineJ

17. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice16.2 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
irisI

18. iris

7.1 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
irisI

18. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands7.1 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
fra
225 kr.
/dag
KalaK

19. Kala

16.7 km
fra
375 kr.
/dag
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
KalaK

19. Kala

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖16.7 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
375 kr.
/dag
ZofiaZ

20. Zofia

19.8 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
ZofiaZ

20. Zofia

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕19.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag