1. Hundebørnehave
  2. Frederiksberg

Hundedagpleje, Frederiksberg

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JohannahJ

1. Johannah

0.6 km - Frederiksberg
fra
250 kr.
/dag

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
JohannahJ

1. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund0.6 km - Frederiksberg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SantiagoS

2. Santiago

4.2 km
fra
250 kr.
/dag

A warm and caring home for your furry friend

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

2. Santiago

A warm and caring home for your furry friend4.2 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
EmmaE

3. Emma

3.5 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

3. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵3.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
PiliP

4. Pili

4.3 km - København
fra
180 kr.
/dag

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas

PiliP

4. Pili

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas4.3 km - København
fra
180 kr.
/dag
Maria del PilarM

5. Maria del Pilar

3.9 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Maria del PilarM

5. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷3.9 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

6. Jessica

1.9 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

6. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛1.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
CecilieC

7. Cecilie

4.2 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

7. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚4.2 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
MathildeM

8. Mathilde

1.8 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

8. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
JeffJ

9. Jeff

3 km
fra
300 kr.
/dag

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

9. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/dag
VictorV

10. Victor

2.6 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

10. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven2.6 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
LorenaL

11. Lorena

2.1 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

11. Lorena

A Colombian that love animals!2.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AlberteA

12. Alberte

2.9 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

12. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 2.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

13. Katia

3.1 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

13. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner3.1 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
AlexanderA

14. Alexander

1.7 km - København
fra
400 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

14. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)1.7 km - København
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/dag
WeronikaW

15. Weronika

3.2 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

15. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 3.2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
Agostina & HernanA

16. Agostina & Hernan

3.8 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

16. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters3.8 km
fra
450 kr.
/dag
SarahS

17. Sarah

3.6 km
fra
400 kr.
/dag

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

17. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!3.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
400 kr.
/dag
GuadalupeG

18. Guadalupe

3.3 km - København
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
GuadalupeG

18. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter3.3 km - København
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
175 kr.
/dag
SabrinaS

19. Sabrina

2.7 km - København
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

19. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺2.7 km - København
(2 anmeldelser)
fra
500 kr.
/dag