1. Hundebørnehave
  2. Farum

Hundedagpleje, Farum

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CharlotteC

1. Charlotte

9.1 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

1. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️9.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
JosefineJ

2. Josefine

15.2 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Sygeplejestuderende med stor kærlighed til dyr💕

Svarer normalt inden for en dag
JosefineJ

2. Josefine

Sygeplejestuderende med stor kærlighed til dyr💕15.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
SabrinaS

3. Sabrina

16.9 km
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

3. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺16.9 km
(2 anmeldelser)
fra
500 kr.
/dag
MarieM

4. Marie

14.7 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

4. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾14.7 km
fra
200 kr.
/dag
Maria del PilarM

5. Maria del Pilar

16.4 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Maria del PilarM

5. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷16.4 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

6. Jessica

15.9 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

6. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛15.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
CecilieC

7. Cecilie

16.6 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

7. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚16.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
RezaR

8. Reza

10.8 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

8. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕10.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
MathildeM

9. Mathilde

17.2 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

9. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 17.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
ShuliS

10. Shuli

13.3 km
fra
299 kr.
/dag
2 anmeldelser

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs

Svarer normalt inden for en dag
ShuliS

10. Shuli

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs13.3 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
299 kr.
/dag
EleniE

11. Eleni

17.1 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EleniE

11. Eleni

I love doggos and gatos! I can walk or sit your pet17.1 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
LouisL

12. Louis

16.4 km
fra
500 kr.
/dag

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

12. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde16.4 km
fra
500 kr.
/dag
CarolineC

13. Caroline

15.8 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

13. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed15.8 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag
AlberteA

14. Alberte

16.3 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

14. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 16.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

15. Katia

16.9 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

15. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner16.9 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
NadjaN

16. Nadja

17.5 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

16. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af17.5 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/dag
WeronikaW

17. Weronika

14.7 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

17. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 14.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
JannickJ

18. Jannick

16.7 km
fra
400 kr.
/dag

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

18. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro16.7 km
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

15 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters15 km
fra
450 kr.
/dag
MariaM

20. Maria

16.7 km
fra
400 kr.
/dag

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

20. Maria

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr 16.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/dag