1. Hundebørnehave
  2. Dragør

Hundedagpleje, Dragør

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JeffJ

1. Jeff

11.7 km
fra
300 kr.
/dag

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JeffJ

1. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider11.7 km
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
GuadalupeG

2. Guadalupe

9.6 km
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
GuadalupeG

2. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter9.6 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
175 kr.
/dag
JanaJ

3. Jana

7.6 km
fra
175 kr.
/dag

Kærlig og erfaren kattepasser med hjerte for alle katte

Senest aktiv 7 dage siden
JanaJ

3. Jana

Kærlig og erfaren kattepasser med hjerte for alle katte7.6 km
Senest aktiv 7 dage siden
fra
175 kr.
/dag
YarynaY

4. Yaryna

9.6 km
fra
320 kr.
/dag
2 anmeldelser

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
YarynaY

4. Yaryna

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay9.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
320 kr.
/dag
sofieS

5. sofie

13.2 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

5. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat13.2 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CarlaC

6. Carla

7.8 km
fra
200 kr.
/dag

“Kender ingen der elsker hunde så meget som dig"

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
CarlaC

6. Carla

“Kender ingen der elsker hunde så meget som dig"7.8 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
200 kr.
/dag
CecilieC

7. Cecilie

12.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CecilieC

7. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶12.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
JohannahJ

8. Johannah

12.4 km
fra
250 kr.
/dag

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Senest aktiv 13 dage siden
JohannahJ

8. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund12.4 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
250 kr.
/dag
EmmaE

9. Emma

11.3 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

9. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵11.3 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
ShaghayeghS

10. Shaghayegh

8 km
fra
500 kr.
/dag
3 anmeldelser

29 årig livsglad dyrepasser🥰

Svarer normalt inden for en time
ShaghayeghS

10. Shaghayegh

29 årig livsglad dyrepasser🥰8 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/dag
MajaM

11. Maja

12.8 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

MajaM

11. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾12.8 km
fra
200 kr.
/dag
KirstenK

12. Kirsten

13.5 km
fra
300 kr.
/dag

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
KirstenK

12. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!13.5 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
fra
300 kr.
/dag
MathildeM

13. Mathilde

13.2 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

13. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 13.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
aliceA

14. alice

8.4 km
fra
300 kr.
/dag

Supporting happy humans and even happier dogs

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix of breeds Yuma
aliceA

14. alice

Supporting happy humans and even happier dogs8.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix of breeds Yuma
fra
300 kr.
/dag
VictorV

15. Victor

11.9 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

15. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven11.9 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
TheaT

16. Thea

12.5 km
fra
175 kr.
/dag

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage!

TheaT

16. Thea

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage! 12.5 km
fra
175 kr.
/dag
GerardG

17. Gerard

4.8 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Petlover her for at passe dit kæledyr i Kastrup

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
GerardG

17. Gerard

Petlover her for at passe dit kæledyr i Kastrup4.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
SarahS

18. Sarah

9.8 km
fra
400 kr.
/dag

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

18. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!9.8 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
400 kr.
/dag
MarialauraM

19. Marialaura

6.6 km
fra
450 kr.
/dag

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️

MarialauraM

19. Marialaura

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️6.6 km
fra
450 kr.
/dag
AgnieszkaA

20. Agnieszka

8.5 km
fra
400 kr.
/dag

Erfaren dyrepasser med egen internathund

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
AgnieszkaA

20. Agnieszka

Erfaren dyrepasser med egen internathund8.5 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
fra
400 kr.
/dag