1. Hundebørnehave
  2. Ballerup

Hundedagpleje, Ballerup

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ValeriyaV

1. Valeriya

11.2 km
fra
500 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

1. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND11.2 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/dag
JosephineJ

2. Josephine

10.4 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JosephineJ

2. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice10.4 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
250 kr.
/dag
SandraS

3. Sandra

12 km
fra
250 kr.
/dag
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

3. Sandra

Smilende Sandra12 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Sandra er en fantastisk hjælp til at passe på dine dyr og dit hus. Vi er meget glade for Sandra og vil få hendes hjælp til at passe kat og hus fremover."
TroelsT
Anmeldelse af Troels
fra
250 kr.
/dag
irisI

4. iris

11.1 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
irisI

4. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands11.1 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
fra
225 kr.
/dag
LunaL

5. Luna

10.3 km - København
fra
199 kr.
/dag
16 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
LunaL

5. Luna

ordentlig og pålidelig dyrepasser der holder meget af dyr10.3 km - København
(16 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
199 kr.
/dag
KalaK

6. Kala

9.9 km
fra
375 kr.
/dag
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
KalaK

6. Kala

Lifelong Animal Lover – Care from the Heart 💖9.9 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
375 kr.
/dag
MaleneM

7. Malene

10.3 km
fra
300 kr.
/dag

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
MaleneM

7. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr10.3 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
fra
300 kr.
/dag
Anna MatildaA

8. Anna Matilda

9 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
Anna MatildaA

8. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love9 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
sofieS

9. sofie

11.6 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
sofieS

9. sofie

Fleksibel hundelufter og en ny legekammerat11.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
CamilaC

10. Camila

10.6 km
fra
500 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

10. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs10.6 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
AlissaA

11. Alissa

7.5 km
fra
250 kr.
/dag

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AlissaA

11. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾7.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
LauraL

12. Laura

11.9 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

12. Laura

23 årig hundeelsker11.9 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
400 kr.
/dag
PernilleP

13. Pernille

12.1 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
PernilleP

13. Pernille

Dyreglad familie tilbyder pasning af hunde og gnavere12.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Juliana MariaJ

14. Juliana Maria

3 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Juliana MariaJ

14. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 3 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Sylvia MariaS

15. Sylvia Maria

4.5 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
Sylvia MariaS

15. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.4.5 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/dag
livL

16. liv

10.9 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
livL

16. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻10.9 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/dag
JessicaJ

17. Jessica

9.7 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

17. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter9.7 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
PaulaP

18. Paula

12.4 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

I love animals✨

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
PaulaP

18. Paula

I love animals✨12.4 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MonicaM

19. Monica

7.3 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

19. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer7.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
CecilieC

20. Cecilie

11.8 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
CecilieC

20. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶11.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag