1. Hundebørnehave
  2. Albertslund

Hundedagpleje, Albertslund

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SantiagoS

1. Santiago

12.8 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SantiagoS

1. Santiago

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe12.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
150 kr.
/dag
LibbyL

2. Libby

11.6 km
fra
175 kr.
/dag
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

2. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶11.6 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Everything was perfect! 😍 We can highly recommend Libby as a pet sitter for your furry baby. We left Bergen with Libby for the day, and by the end, it seemed like he didn’t want to leave! 😂❤️"
OlgaO
Anmeldelse af Olga
fra
175 kr.
/dag
ConstanzaC

3. Constanza

10.8 km - København
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet’s new friend while you’re away 🐾🤍

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
ConstanzaC

3. Constanza

Your pet’s new friend while you’re away 🐾🤍10.8 km - København
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
200 kr.
/dag
LauraL

4. Laura

13 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hello there lovely people 🫶🏻

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
LauraL

4. Laura

Hello there lovely people 🫶🏻13 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
"Laura was anazing with little anxious Ed🌞"
Gwen JensG
Anmeldelse af Gwen Jens
fra
250 kr.
/dag
BeatrizB

5. Beatriz

12.1 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

5. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡12.1 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Een hele fijne oppas voor onze hond Senna! "
CynthiaC
Anmeldelse af Cynthia
fra
200 kr.
/dag
MariaM

6. Maria

10.5 km
fra
350 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

6. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer10.5 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
"Det var super trygt at aflevere vores hund Marvel til Maria, som var sød at sende opdateringer og billeder af Marvel. Jeg er sikker på, at han gerne vil passes af Maria igen. "
JulieJ
Anmeldelse af Julie
fra
350 kr.
/dag
TímeaT

7. Tímea

10.7 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Your Dog’s Second Home

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet i går
TímeaT

7. Tímea

Your Dog’s Second Home10.7 km
(5 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet i går
"Ruby had a great day"
ChristianC
Anmeldelse af Christian
fra
150 kr.
/dag
Alina BelénA

8. Alina Belén

9.8 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Alina BelénA

8. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷9.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"We're on a campervan trip through Denmark and wanted to see Copenhagen without a dog for a day. We were quite last minute with arranging it, but quickly found Alina and her boyfriend who were more than happy to take care of our dog for a day. Our dog can be a bit of a drama queen when leaving, but they were amazing in distracting him. They are very kind and relaxed people and my dog loved them. If we're every gonna visit Copenhagen again, we will definitely ask them to dog sit our Kobe again. :) "
PiaP
Anmeldelse af Pia
fra
250 kr.
/dag
JulianaJ

9. Juliana

6.3 km
fra
150 kr.
/dag
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
JulianaJ

9. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter6.3 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
"Great and wonderful with updates!"
Aubree L. V.A
Anmeldelse af Aubree L. V.
fra
150 kr.
/dag
AlejandraA

10. Alejandra

12.6 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet

Senest booket i går
Senest kontaktet for 2 dage siden
AlejandraA

10. Alejandra

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet12.6 km
(4 anmeldelser)
Senest booket i går
Senest kontaktet for 2 dage siden
"We couldn't have asked for a better person to look after our dog! Receiving photo updates throughout the entire day gave us complete peace of mind. Highly recommended!"
KasperK
Anmeldelse af Kasper
fra
150 kr.
/dag
IngeI

11. Inge

12.7 km
fra
150 kr.
/dag
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
IngeI

11. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 12.7 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Inge is so calm and respectful 💖 she got to meet my dog right after a visit to the vet where my dog got a vaccine, and the meet ended with my dog sitting close to Inge to get cuddles. I definitely recommend her 🙏"
RaquelR
Anmeldelse af Raquel
fra
150 kr.
/dag
RamonaR

12. Ramona

10.3 km
fra
200 kr.
/dag
26 anmeldelser
10
tilbagevendende gæster

Par med stort hus og have til at passe din kæledyr

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
RamonaR

12. Ramona

Par med stort hus og have til at passe din kæledyr10.3 km
(26 anmeldelser)
10 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Virkelig søde mennesker som gav min hund Poul en rigtig dejlig dag. Han var godt træt og tilpas da jeg hentede ham :)"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
200 kr.
/dag
SilviaS

13. Silvia

10.2 km - Frederiksberg
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

13. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde10.2 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
"Rumi havde en dejlig dag, kommer gerne igen."
JensJ
Anmeldelse af Jens
fra
500 kr.
/dag
TatianaT

14. Tatiana

10.7 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

To dyreelskere klar til at forkæle din hund

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
TatianaT

14. Tatiana

To dyreelskere klar til at forkæle din hund10.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Tatiana and Kynan welcomed my dog at their house and looked after him with great care and tenderness. They were very attentive to his needs, showered him with affection and kept me posted throughout the day. I definitely recommend them 100% 😊 thanks a lot! ❤️"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
150 kr.
/dag
MiaM

15. Mia

12.9 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

15. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov12.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Super. Everything was fine!"
Katrina & PeterK
Anmeldelse af Katrina & Peter
fra
300 kr.
/dag
JustynaJ

16. Justyna

12.9 km
fra
500 kr.
/dag
18 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Arkitekt kæledyr elsker

Svarer normalt inden for en time
JustynaJ

16. Justyna

Arkitekt kæledyr elsker12.9 km
(18 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/dag
MehmetM

17. Mehmet

9.4 km
fra
350 kr.
/dag

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Svarer normalt inden for et par timer
MehmetM

17. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg9.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/dag
AndrésA

18. Andrés

12.7 km
fra
399 kr.
/dag

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

18. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️12.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
399 kr.
/dag
LunaL

19. Luna

11.9 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pasning med hjerte og omtanke

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LunaL

19. Luna

Pasning med hjerte og omtanke11.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
ValeriyaV

20. Valeriya

12.8 km
fra
500 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

20. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND12.8 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/dag