1. Hundebørnehave
  2. Albertslund

Hundedagpleje, Albertslund

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Amir_Vet🧑‍⚕️A

1. Amir_Vet🧑‍⚕️

8 km
fra
350 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

1. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Amir and Reza have looked after my dog several times now, latest was also over night. I have itching but praise for the both of them, Selma is happy to see them and they send us pictures so that we feel involved. I am always happy for Amir and Reza to look after Selma💕"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
350 kr.
/dag
JéssicaJ

2. Jéssica

5.9 km
fra
190 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

2. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 5.9 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
190 kr.
/dag
PäiviP

3. Päivi

12.8 km - København
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
PäiviP

3. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority12.8 km - København
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
150 kr.
/dag
JenniferJ

4. Jennifer

8.4 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig familie med lukket have! 🐶🏡☀️

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
JenniferJ

4. Jennifer

Kærlig familie med lukket have! 🐶🏡☀️8.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
MilleM

5. Mille

11.9 km
fra
500 kr.
/dag

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
MilleM

5. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg11.9 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
fra
500 kr.
/dag
Lasse NørrL

6. Lasse Nørr

8.9 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

6. Lasse Nørr

8.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
MalouM

7. Malou

11.9 km
fra
350 kr.
/dag

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv 4 dage siden
MalouM

7. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven11.9 km
Senest aktiv 4 dage siden
fra
350 kr.
/dag
MathildeM

8. Mathilde

12 km
fra
350 kr.
/dag
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
MathildeM

8. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn12 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
350 kr.
/dag
AnnaA

9. Anna

4.1 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture

Senest aktiv 7 dage siden
AnnaA

9. Anna

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture4.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 7 dage siden
fra
300 kr.
/dag
MajaM

10. Maja

11.4 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

MajaM

10. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾11.4 km
fra
200 kr.
/dag
MarieM

11. Marie

11.8 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

11. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾11.8 km
fra
200 kr.
/dag
LouisL

12. Louis

12.2 km
fra
500 kr.
/dag

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

12. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde12.2 km
fra
500 kr.
/dag
TheaT

13. Thea

12.3 km
fra
175 kr.
/dag

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage!

TheaT

13. Thea

Tryg pasning af dit kæledyr – fra timer til dage! 12.3 km
fra
175 kr.
/dag
LaraL

14. Lara

13 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Let me take care of your pet!✌🏻

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
LaraL

14. Lara

Let me take care of your pet!✌🏻13 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
fra
200 kr.
/dag
WiktoriaW

15. Wiktoria

7.6 km
fra
150 kr.
/dag
23 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Good Walk - Happy Dog

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
WiktoriaW

15. Wiktoria

Good Walk - Happy Dog7.6 km
(23 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AmandaA

16. Amanda

11.8 km
fra
250 kr.
/dag

Your Pet's Home Away from Home in CPH

Svarer normalt inden for en time
AmandaA

16. Amanda

Your Pet's Home Away from Home in CPH11.8 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/dag
VictoriaV

17. Victoria

9.6 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

17. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders9.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AndrezaA

18. Andreza

4.4 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

18. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven4.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Super god pasning af min ret livlige unghund. Meget forstående overfor hans behov og påfund, og virkelig god til at give ham oplevelser. "
ViggoV
Anmeldelse af Viggo
fra
150 kr.
/dag
VictóriaV

19. Victória

7.5 km
fra
250 kr.
/dag
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
VictóriaV

19. Victória

super sitter Dk 7.5 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
fra
250 kr.
/dag
NikolineN

20. Nikoline

13.2 km - København
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
NikolineN

20. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner13.2 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
"We had a great experience with Nikoline. She was super nice, responsible, and very caring with Pepper. Communication was very smooth throughout the stay, and she regularly sent us photos and updates, which gave us a lot of peace of mind. We could clearly see that Pepper was comfortable and well taken care of. We would definitely recommend her to others and would be happy to leave Pepper with her again in the future."
HalilH
Anmeldelse af Halil
fra
300 kr.
/dag