1. Kæledyrspasning
  2. Måløv

Kæledyrspasning, Måløv

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JéssicaJ

1. Jéssica

3.4 km
fra
180 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i dag
JéssicaJ

1. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 3.4 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i dag
fra
180 kr.
/dag
MalouM

2. Malou

4.5 km
fra
350 kr.
/dag

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv 3 dage siden
MalouM

2. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven4.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
350 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
Lenette IsaksenL

3. Lenette Isaksen

3.3 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

Tryg og ansvarlig dyrepasser med erfaring i mange dyrearter

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lenette IsaksenL

3. Lenette Isaksen

Tryg og ansvarlig dyrepasser med erfaring i mange dyrearter3.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Professionel og rettidig passer, der tog sig godt af vores kanin mens vi var ude og omkring =)"
jonasJ
Anmeldelse af jonas
fra
350 kr.
/dag
LauraL

4. Laura

4.7 km
fra
225 kr.
/dag
1 anmeldelse

Laura, animal lover and experienced caretaker of senior pets

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
LauraL

4. Laura

Laura, animal lover and experienced caretaker of senior pets4.7 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
"Laura was super and took great care of our cats, would definitely book her again ☺️"
LaszloL
Anmeldelse af Laszlo
fra
225 kr.
/dag
SofieS

5. Sofie

3.2 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren dyreven

Svarer normalt inden for et par timer
SofieS

5. Sofie

Erfaren dyreven3.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
"Very happy with the service Sofie provided. It was the first time I tried to book in Pawshake, but everything worked out great. My 3 cats were happy and well cared for while I was away. I would highly recommend Sofie, and will definitely book her again next time I am away for a few days."
TimT
Anmeldelse af Tim
fra
150 kr.
/dag
CassandraC

6. Cassandra

4.8 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig dyrepasser!

Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 kat
CassandraC

6. Cassandra

Kærlig dyrepasser!4.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
200 kr.
/dag
MarionM

7. Marion

4.7 km
fra
120 kr.
/dag

walks and taking care of your pets at your home 🐱🐶🐰

MarionM

7. Marion

walks and taking care of your pets at your home 🐱🐶🐰4.7 km
fra
120 kr.
/dag

Hvorfor vælge dyresitting?

Book en 5-stjernet sitter i Måløv, der besøger dig et par gange om dagen for at fodre dine kæledyr og lege med dem

Dyreejere booker sitting i Måløv på Pawshake. Over 2265 dyreejere i Måløv har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.