1. Kæledyrspasning
  2. Lystrup

Kæledyrspasning, Lystrup

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JulieJ

1. Julie

4.1 km
fra
170 kr.
/dag
6 anmeldelser

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
JulieJ

1. Julie

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎4.1 km
(6 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Fantastisk oplevelse med Julie! Stor tak for hjælpen og for at passe på vores katte :-)"
Andreas MartinA
Anmeldelse af Andreas Martin
fra
170 kr.
/dag
JacobJ

2. Jacob

4.1 km
fra
135 kr.
/dag
46 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

Jacobs Dyrepasning

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JacobJ

2. Jacob

Jacobs Dyrepasning4.1 km
(46 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Stor anbefaling af Jacob herfra. Han svarede hurtigt på henvendelsen og aftalen kom nemt på plads. Da han kom forbi for at hilse på kattene var det tydeligt at han var hurtig til at komme i kontakt med dem. Han sendte billeder af kattene, tre gange i løbet af ugen (jeg havde selv sagt at det ikke var nødvendigt med daglige billeder) Og da jeg kom hjem, var det tydeligt at kattene havde haft det godt, mens jeg var væk. "
ClemensC
Anmeldelse af Clemens
fra
135 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AngelA

3. Angel

3.1 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
AngelA

3. Angel

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter3.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
"Angel took great care of our cat and sent many photo updates everyday. He was super quick to respond, and our cat seemed to enjoy his company. Would recommend and will definitely hire him again if we need him to look after our cat in the future!"
DaphneD
Anmeldelse af Daphne
fra
150 kr.
/dag
CosminaC

4. Cosmina

4.9 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

walks, playtime & cuddles

Senest aktiv i går
CosminaC

4. Cosmina

Ny dyrepasser
walks, playtime & cuddles 4.9 km
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
MélanieM

5. Mélanie

3.9 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
MélanieM

5. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter3.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Mélanie was an amazing sitter. She took care of my cat while I was traveling, and kept me updated every day about how she was doing. Communication was fast and efficietn, and I felt like my cat was taken care when I was away. Next time I need a pet sitter, I'll be coming back to Mélanie!"
GerardG
Anmeldelse af Gerard
fra
150 kr.
/dag
Stephanie LiamS

6. Stephanie Liam

4.5 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

6. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser4.5 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Stephanie passede vores to katte, mens vi var på ferie. Man kan tydeligt mærke at hun holder meget af dyr og vil dit kæledyr det bedste :)"
SarahS
Anmeldelse af Sarah
fra
150 kr.
/dag
AsalA

7. Asal

2.7 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Where Dogs and Cats are Family

Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AsalA

7. Asal

Where Dogs and Cats are Family2.7 km
(4 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Asal was a great cat sitter, provided detailed updates on our two cats and overall was very helpful. Stor anbefaling herfra!"
KristynaK
Anmeldelse af Kristyna
fra
250 kr.
/dag
CamilaC

8. Camila

4.4 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Caring cat-sitter available for this summer!☺️

CamilaC

8. Camila

Caring cat-sitter available for this summer!☺️4.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
"Camila did a great job taking care of my cat while I was away for three days! Everything went according to plan, and I was greeted by a happy and calm cat when I got home - just wonderful! I’ll be asking Camila to cat-sit again, that’s for sure :) "
AnnaA
Anmeldelse af Anna
fra
150 kr.
/dag
KostekK

9. Kostek

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

9. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!2.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
"Sød, grundig og pålidelig kaninsitter som vi klart gerne vil have hjælp af igen.😊"
SigneS
Anmeldelse af Signe
fra
150 kr.
/dag
SolveigS

10. Solveig

2.3 km
fra
350 kr.
/dag
27 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SolveigS

10. Solveig

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊2.3 km
(27 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/dag
CaitlanC

11. Caitlan

2.8 km
fra
150 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Venlig hundelufter

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
CaitlanC

11. Caitlan

Venlig hundelufter2.8 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
fra
150 kr.
/dag
MarianaM

12. Mariana

0.2 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊

Senest aktiv i går
Bor sammen med 2 hunde
MarianaM

12. Mariana

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊0.2 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Bor sammen med 2 hunde
fra
150 kr.
/dag
LuisL

13. Luis

4.8 km
fra
190 kr.
/dag
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LuisL

13. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad4.8 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
190 kr.
/dag
LauraL

14. Laura

4.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LauraL

14. Laura

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert4.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
LucaL

15. Luca

3.2 km
fra
125 kr.
/dag

caring for your furry friends like they're my own ☺️

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 katte
LucaL

15. Luca

caring for your furry friends like they're my own ☺️3.2 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 katte
fra
125 kr.
/dag
SergioS

16. Sergio

4.6 km
fra
150 kr.
/dag

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 6 dage siden
SergioS

16. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov4.6 km
Senest aktiv 6 dage siden
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

17. Emilie

4.2 km
fra
150 kr.
/dag

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
EmilieE

17. Emilie

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️ 4.2 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag
ShanshanS

18. Shanshan

4.7 km
fra
150 kr.
/dag

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov

Senest aktiv 10 dage siden
ShanshanS

18. Shanshan

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov4.7 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
150 kr.
/dag
EloïseE

19. Eloïse

4.8 km
fra
125 kr.
/dag

New friend for your pet 🐱🐶

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
EloïseE

19. Eloïse

New friend for your pet 🐱🐶4.8 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
125 kr.
/dag
MoreauM

20. Moreau

4.7 km
fra
125 kr.
/dag

Cat-loving sitter for caring, calm home visits for your cat

Bor sammen med 1 kat
MoreauM

20. Moreau

Cat-loving sitter for caring, calm home visits for your cat4.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
125 kr.
/dag

Hvorfor vælge dyresitting?

Book en 5-stjernet sitter i Lystrup, der besøger dig et par gange om dagen for at fodre dine kæledyr og lege med dem

Dyreejere booker sitting i Lystrup på Pawshake. Over 449 dyreejere i Lystrup har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.