1. Kæledyrspasning
  2. Kongens Lyngby

Kæledyrspasning, Kongens Lyngby

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AndreaA

1. Andrea

4.3 km
fra
165 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Veterinarian ready to care for your beloved furry ones 🐱🐶

Senest aktiv i går
AndreaA

1. Andrea

Ny dyrepasser
Veterinarian ready to care for your beloved furry ones 🐱🐶4.3 km
Senest aktiv i går
fra
165 kr.
/dag
IsabelI

2. Isabel

4.7 km
fra
160 kr.
/dag
46 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
IsabelI

2. Isabel

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker4.7 km
(46 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
"Isabel passede mine to katte i en uge, og kom på hjemmebesøg en gang om dagen, hvor hun sørgede for at de fik mad og nus. Hun sendte billeder og videoklip - så dejligt, når man er langt væk og savner sine katte. Isabel er så god med dyr og vi har været helt trygge ved at overlade dem til hende ❤️ "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
160 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
Marcela EmilieM

3. Marcela Emilie

4.6 km
fra
200 kr.
/dag
22 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
Marcela EmilieM

3. Marcela Emilie

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting4.6 km
(22 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Marcela took exceptional care of our two fluffy ladies and truly went above and beyond. One of our cats is especially shy and skittish, but Marcela managed to win her over from day one! It was clear they both felt relaxed and happy in her care, which made our vacation also a vacation for them. Marcela is a true cat whisperer! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"
Albert & RinskeA
Anmeldelse af Albert & Rinske
fra
200 kr.
/dag
MartaM

4. Marta

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 14 dage siden
MartaM

4. Marta

Happy pets from tails to whiskers2.6 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 14 dage siden
"Marta was absolutely wonderful! She was kind, reliable and took great care of my cat while I was away. I felt completely comfortable leaving her in Marta’s care and would definitely book her again. Highly recommended!"
FieF
Anmeldelse af Fie
fra
150 kr.
/dag
Juan MaJ

5. Juan Ma

4.5 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Senest aktiv 2 dage siden
Juan MaJ

5. Juan Ma

Ny dyrepasser
4.5 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
CamillaC

6. Camilla

4.7 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og pålidelig dyrepasser

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
CamillaC

6. Camilla

Erfaren og pålidelig dyrepasser4.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Meget dejlig passning af vores kat med daglige opdateringer. Jeg vil helt klart anbefale og booke Camilla igen."
UlrikeU
Anmeldelse af Ulrike
fra
175 kr.
/dag
ValeriyaV

7. Valeriya

4.3 km
fra
170 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

7. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND4.3 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
"Valeriya har passet mine to katte, hvilket hun har gjort rigtig godt. Hun er rigtig sød, pålidelig og god til dyr. God til at kommunikere og sendte billeder ved besøg hos mine katte."
CecilieC
Anmeldelse af Cecilie
fra
170 kr.
/dag
Jan PawcareJ

8. Jan Pawcare

4.6 km
fra
185 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

8. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem4.6 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Endnu engang en god oplevelse med Jan som kæledyrssitter. Dyrene har det godt og alt er i skønneste orden."
Anette DenckerA
Anmeldelse af Anette Dencker
fra
185 kr.
/dag
MetteM

9. Mette

3.7 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
MetteM

9. Mette

Din hunds nye bedste ven. 3.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AnastasiiaA

10. Anastasiia

2 km
fra
190 kr.
/dag
13 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Cat Lover. Kat Dagplejen

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
AnastasiiaA

10. Anastasiia

Cat Lover. Kat Dagplejen2 km
(13 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
"Anastasiia was wonderful with my two cats. She wrote messages during each visit to feed and clean the toilet, sharing pictures and news of our two little ones. My cats can be a bit shy sometimes, but they were very social and extrovert with her 🥰🥰 (even asking to be petted by her). The communication with Anastasiia was also super smooth, I am very happy I could find her to take care of my kittens. "
GabiG
Anmeldelse af Gabi
fra
190 kr.
/dag
AmalieA

11. Amalie

2 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
AmalieA

11. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 2 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
250 kr.
/dag
María JoséM

12. María José

4.1 km
fra
149 kr.
/dag
Ny dyrepasser
3 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
María JoséM

12. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾4.1 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
149 kr.
/dag
KatharinaK

13. Katharina

3.8 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 2 dage siden
KatharinaK

13. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene3.8 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
CamilaC

14. Camila

4.8 km
fra
250 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

14. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs4.8 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
auroraA

15. aurora

5 km
fra
120 kr.
/dag
2 anmeldelser

Loving Pet sitter🐾💕

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
auroraA

15. aurora

Loving Pet sitter🐾💕5 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
120 kr.
/dag
SigneS

16. Signe

1.6 km
fra
150 kr.
/dag

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Senest aktiv 13 dage siden
SigneS

16. Signe

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere1.6 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
150 kr.
/dag
MarieM

17. Marie

4.6 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

17. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾4.6 km
fra
200 kr.
/dag
JulieJ

18. Julie

1.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig hundeluftning og hundepasning

JulieJ

18. Julie

Kærlig hundeluftning og hundepasning 1.3 km
(1 anmeldelse)
fra
150 kr.
/dag
EmmamaiaE

19. Emmamaia

2.5 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr

EmmamaiaE

19. Emmamaia

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr2.5 km
fra
150 kr.
/dag
LouiseL

20. Louise

0.3 km
fra
250 kr.
/dag

Rutineret omsorgsfuld Kattepasser

LouiseL

20. Louise

Rutineret omsorgsfuld Kattepasser0.3 km
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge dyresitting?

Book en 5-stjernet sitter i Kongens Lyngby, der besøger dig et par gange om dagen for at fodre dine kæledyr og lege med dem

Dyreejere booker sitting i Kongens Lyngby på Pawshake. Over 2264 dyreejere i Kongens Lyngby har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.