1. Kæledyrspasning
  2. Holte

Kæledyrspasning, Holte

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Marcela EmilieM

1. Marcela Emilie

3.8 km
fra
200 kr.
/dag
23 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
Marcela EmilieM

1. Marcela Emilie

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting3.8 km
(23 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Marcela took exceptional care of our two fluffy ladies and truly went above and beyond. One of our cats is especially shy and skittish, but Marcela managed to win her over from day one! It was clear they both felt relaxed and happy in her care, which made our vacation also a vacation for them. Marcela is a true cat whisperer! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"
Albert & RinskeA
Anmeldelse af Albert & Rinske
fra
200 kr.
/dag
ZhijinZ

2. Zhijin

3.9 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
ZhijinZ

2. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾3.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Zhijin took care of our British Longhair cat, Gustaf, for 3 weeks while we were away, and we could not have asked for a better sitter! She provided detailed updates with photos twice a day. Zhijin strictly followed all routines, including daily brushing, eye cleaning, feeding, and playing. She went well above and beyond her duties: handling unexpected incidents with great care (like grooming and cleaning up when Gustaf had an upset stomach) and even offered to vacuum the apartment. She is extremely professional, gentle, punctual, and deeply caring. When we returned, Gustaf was calm, happy, and perfectly groomed. If you are looking for a reliable, detail-oriented, and kind pet sitter in the Nærum area, Zhijin is the absolute best choice. We will definitely reach out to her again in the future!"
OleksandrO
Anmeldelse af Oleksandr
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
PricillaP

3. Pricilla

1.2 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fun, loving care with 3 years professional experience

Svarer normalt inden for et par timer
PricillaP

3. Pricilla

Fun, loving care with 3 years professional experience 1.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
"We felt very safe having her take care of our cat."
MarleneM
Anmeldelse af Marlene
fra
120 kr.
/dag
ZhengZ

4. Zheng

0.3 km
fra
230 kr.
/dag
33 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

A Family-Run Boutique Cat Hotel & Customized Home Visits

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 9 dage siden
ZhengZ

4. Zheng

A Family-Run Boutique Cat Hotel & Customized Home Visits0.3 km
(33 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Zheng is the most wonderful cat-sitter! Caring, thorough and communicative. I highly recommend her and won’t hesitate to book her again next time we need someone to look after our cat. "
TrineT
Anmeldelse af Trine
fra
230 kr.
/dag
Jan PawcareJ

5. Jan Pawcare

3.8 km
fra
185 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

5. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem3.8 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Jan passede vores kat Tikki i 8 dage og vi er fuldt tilfredse. God kommunikation igennem hele pasningen og forløbet. Både husdyr og ejere fik hurtigt skabt god tillid til Jan. "
LenaL
Anmeldelse af Lena
fra
185 kr.
/dag
MillaM

6. Milla

4.7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

6. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning4.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
MetteM

7. Mette

4.2 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MetteM

7. Mette

Din hunds nye bedste ven. 4.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AmandaA

8. Amanda

2.4 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
AmandaA

8. Amanda

Erfaren hundepasser2.4 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
fra
200 kr.
/dag
KatharinaK

9. Katharina

4.1 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 8 dage siden
KatharinaK

9. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene4.1 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Juan MaJ

10. Juan Ma

4.2 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Dog lover with a lifetime of experience 🐾

Senest aktiv 8 dage siden
Juan MaJ

10. Juan Ma

Ny dyrepasser
Dog lover with a lifetime of experience 🐾4.2 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Andrei and GalinaA

11. Andrei and Galina

2 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
Andrei and GalinaA

11. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
150 kr.
/dag
BeataB

12. Beata

3.8 km
fra
350 kr.
/dag

I love cats/I took care of 12 kitties simultaneously

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
BeataB

12. Beata

I love cats/I took care of 12 kitties simultaneously 3.8 km
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
ArchieA

13. Archie

2.4 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pet Sitter With Degree In Zoology

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
ArchieA

13. Archie

Pet Sitter With Degree In Zoology 2.4 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag

Hvorfor vælge dyresitting?

Book en 5-stjernet sitter i Holte, der besøger dig et par gange om dagen for at fodre dine kæledyr og lege med dem

Dyreejere booker sitting i Holte på Pawshake. Over 2371 dyreejere i Holte har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.