1. Kæledyrspasning
  2. Tårnby

Kæledyrspasning, Tårnby

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Agustina FlorenciaA

1. Agustina Florencia

3.8 km
fra
160 kr.
/dag

Missing my cats, caring for yours in Copenhague ❤️

Senest aktiv 9 dage siden
Agustina FlorenciaA

1. Agustina Florencia

Missing my cats, caring for yours in Copenhague ❤️3.8 km
Senest aktiv 9 dage siden
fra
160 kr.
/dag
KaiaK

2. Kaia

2.2 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

graduate student who loves animals!

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en time
KaiaK

2. Kaia

Ny dyrepasser
graduate student who loves animals! 2.2 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
IlariaI

3. Ilaria

4.7 km
fra
150 kr.
/dag

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring

Svarer normalt inden for en dag
IlariaI

3. Ilaria

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring4.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
gabrielaG

4. gabriela

4.1 km
fra
150 kr.
/dag

Experienced international pet sitter loves caring for pets

gabrielaG

4. gabriela

Experienced international pet sitter loves caring for pets4.1 km
fra
150 kr.
/dag
GitteG

5. Gitte

2.5 km
fra
210 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

stabil , pålidelig , aktiv ,frisk , rolig dyreelsker ❤️

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
GitteG

5. Gitte

stabil , pålidelig , aktiv ,frisk , rolig dyreelsker ❤️2.5 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
"This was the second time we engaged Gitte to take care of our two cats while we were away. Again, she took excellent care of our cats, highly recommend 😊"
Betina & DarraghB
Anmeldelse af Betina & Darragh
fra
210 kr.
/dag
CatarinaC

6. Catarina

3.2 km - København
fra
150 kr.
/dag
17 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Passionate Pet Lover Offering Pet Sitting Services

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
CatarinaC

6. Catarina

Passionate Pet Lover Offering Pet Sitting Services3.2 km - København
(17 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
"Catarina was fantastic. Lots of videos and pictures, great play time, and super easy to communicate with. Overall, a very friendly person that clearly cares a lot about cats. Gabriel (my cat) was calm and comfortable when I returned - will definitely book again! 😊"
TimothyT
Anmeldelse af Timothy
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

7. Emilie

4.4 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyreelsker med bred erfaring og roligt sind

EmilieE

7. Emilie

Dyreelsker med bred erfaring og roligt sind4.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
fra
250 kr.
/dag
JuditJ

8. Judit

3.2 km
fra
160 kr.
/dag
1 anmeldelse

Petsitter around Copenhagen

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
JuditJ

8. Judit

Petsitter around Copenhagen3.2 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Judit is a great pet sitter, she is easygoing and kept us updated with photos and messages throughout, so we never had to worry while we were away. Super reliable, clearly loves animals, and we’ll absolutely be booking again. Highly recommend!"
OlgaO
Anmeldelse af Olga
fra
160 kr.
/dag
DannyD

9. Danny

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DannyD

9. Danny

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske2.4 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AgustinaA

10. Agustina

2.8 km - København
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

🐶🐱🐾

Svarer normalt inden for en dag
AgustinaA

10. Agustina

🐶🐱🐾2.8 km - København
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Augustina is so sweet! Her and our dog Marley bonded immediately and she treated him as if he was her own. I’d highly recommend her. And for bonus points she took the cutest photos of Marley ☺️ "
LemarL
Anmeldelse af Lemar
fra
150 kr.
/dag
AnnaA

11. Anna

4.8 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyrenes ven på Amager 🎈

Bor sammen med 1 kat
AnnaA

11. Anna

Dyrenes ven på Amager 🎈4.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
"Everything went very smooth :) "
ElysaE
Anmeldelse af Elysa
fra
150 kr.
/dag
ElinorE

12. Elinor

4.9 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser med fokus på aktivering og adfærd

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
ElinorE

12. Elinor

Erfaren hundepasser med fokus på aktivering og adfærd4.9 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag
SuyinS

13. Suyin

3.6 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser

Responsible & Loving Pet Sitter with a Calm, Spacious Home

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
SuyinS

13. Suyin

Responsible & Loving Pet Sitter with a Calm, Spacious Home3.6 km
(5 anmeldelser)
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
BeatriceB

14. Beatrice

3.3 km - København
fra
230 kr.
/dag

Can't wait to take care of your baby ♥️

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
BeatriceB

14. Beatrice

Can't wait to take care of your baby ♥️3.3 km - København
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
230 kr.
/dag
CamilaC

15. Camila

2.3 km
fra
150 kr.
/dag

Eager to know my next friend!🐾

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

15. Camila

Eager to know my next friend!🐾2.3 km
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
ElysaE

16. Elysa

4.8 km
fra
120 kr.
/dag

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ElysaE

16. Elysa

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛4.8 km
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
120 kr.
/dag
MercedesM

17. Mercedes

4.4 km
fra
120 kr.
/dag

Dedicated dog walker and animal lover 🐾

Senest aktiv 11 dage siden
MercedesM

17. Mercedes

Dedicated dog walker and animal lover 🐾4.4 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
120 kr.
/dag
GiuliaG

18. Giulia

4.8 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Professional and lovely sitter for your pets <3

Svarer normalt inden for en dag
GiuliaG

18. Giulia

Professional and lovely sitter for your pets <3 4.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
AstridA

19. Astrid

4.4 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig dyrepasser med hjerte for dyr med særlige behov

Svarer normalt inden for en dag
AstridA

19. Astrid

Kærlig dyrepasser med hjerte for dyr med særlige behov4.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
ElisaE

20. Elisa

2.5 km
fra
150 kr.
/dag

Caring pet sitter😊

ElisaE

20. Elisa

Caring pet sitter😊2.5 km
fra
150 kr.
/dag