1. Kæledyrspasning
  2. Rødovre

Kæledyrspasning, Rødovre

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Amir_Vet🧑‍⚕️A

1. Amir_Vet🧑‍⚕️

4 km
fra
300 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

1. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩4 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
300 kr.
/dag
CarmenC

2. Carmen

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

2. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen2.4 km
fra
150 kr.
/dag
CristinaC

3. Cristina

4.1 km
fra
150 kr.
/dag

Reliable and Friendly Pet Sitter for Happy Cats and Dogs

Bor sammen med 2 katte
CristinaC

3. Cristina

Reliable and Friendly Pet Sitter for Happy Cats and Dogs4.1 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
LibbyL

4. Libby

4.9 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

4. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶4.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
RezaR

5. Reza

3.9 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

5. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕3.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
StelaS

6. Stela

2.2 km
fra
160 kr.
/dag

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

6. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕2.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
160 kr.
/dag
IzanI

7. Izan

3.6 km
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The boy you need to take care of your pet😄

Svarer normalt inden for et par timer
IzanI

7. Izan

The boy you need to take care of your pet😄3.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
Amalie ElnaA

8. Amalie Elna

3 km - København
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

8. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr3 km - København
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
MariaM

9. Maria

4.7 km
fra
150 kr.
/dag

Dyreglad hundelufter med masser af omsorg

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

9. Maria

Dyreglad hundelufter med masser af omsorg4.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
JulietaJ

10. Julieta

1.6 km
fra
150 kr.
/dag

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

10. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark1.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
MetteM

11. Mette

4.5 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Fleksibel og imødekommende hundelufter!

Svarer normalt inden for et par timer
MetteM

11. Mette

Fleksibel og imødekommende hundelufter!4.5 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
MartinM

12. Martin

3.7 km
fra
250 kr.
/dag

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

12. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 3.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
NoaN

13. Noa

4.4 km
fra
250 kr.
/dag

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

13. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring4.4 km
fra
250 kr.
/dag
MariaM

14. Maria

3 km
fra
150 kr.
/dag

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

14. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
CarolineC

15. Caroline

4.5 km
fra
160 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

15. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed4.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
160 kr.
/dag
SiljeS

16. Silje

2.8 km
fra
150 kr.
/dag

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷

SiljeS

16. Silje

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷2.8 km
fra
150 kr.
/dag
Agostina & HernanA

17. Agostina & Hernan

1.5 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

17. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters1.5 km
fra
200 kr.
/dag
MilleM

18. Mille

4.5 km
fra
150 kr.
/dag

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

18. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr4.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
Margrethe MayM

19. Margrethe May

4.9 km
fra
125 kr.
/dag

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

19. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte4.9 km
fra
125 kr.
/dag
ClaraC

20. Clara

4.9 km
fra
150 kr.
/dag

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

20. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶4.9 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
150 kr.
/dag