1. Kæledyrspasning
  2. Herlev

Kæledyrspasning, Herlev

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MonicaM

1. Monica

4.6 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

1. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer4.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
Amir_Vet🧑‍⚕️A

2. Amir_Vet🧑‍⚕️

1.8 km
fra
300 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

2. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩1.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
300 kr.
/dag
CharlotteC

3. Charlotte

2.4 km
fra
300 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

3. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
RezaR

4. Reza

1.9 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

4. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕1.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
StelaS

5. Stela

4.5 km
fra
160 kr.
/dag

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

5. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕4.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
160 kr.
/dag
MariaM

6. Maria

3.7 km
fra
150 kr.
/dag

Dyreglad hundelufter med masser af omsorg

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

6. Maria

Dyreglad hundelufter med masser af omsorg3.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
NoaN

7. Noa

3.6 km
fra
250 kr.
/dag

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

7. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring3.6 km
fra
250 kr.
/dag
Louise CecilieL

8. Louise Cecilie

3.4 km
fra
160 kr.
/dag

Hundeluftning/dyrepasning tilbydes af passioneret dyreelsker

Louise CecilieL

8. Louise Cecilie

Hundeluftning/dyrepasning tilbydes af passioneret dyreelsker3.4 km
fra
160 kr.
/dag
MarionM

9. Marion

2.1 km
fra
120 kr.
/dag

walks and taking care of your pets at your home 🐱🐶🐰

MarionM

9. Marion

walks and taking care of your pets at your home 🐱🐶🐰2.1 km
fra
120 kr.
/dag