1. Kæledyrspasning
  2. Frederiksberg

Kæledyrspasning, Frederiksberg

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KelseyK

1. Kelsey

1.9 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Friendly And Reliable Dog Lover

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
KelseyK

1. Kelsey

Friendly And Reliable Dog Lover1.9 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
RitaR

2. Rita

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Local dog walking in Vanløse · calm & reliable

Senest aktiv 10 dage siden
RitaR

2. Rita

Local dog walking in Vanløse · calm & reliable2.4 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
150 kr.
/dag
CeciliaC

3. Cecilia

0.7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CeciliaC

3. Cecilia

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾0.7 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
SilviaS

4. Silvia

1.7 km - Frederiksberg
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

4. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde1.7 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
fra
400 kr.
/dag
LizetheL

5. Lizethe

1.7 km - Frederiksberg
fra
250 kr.
/dag

Tell your dog I said hi 👋🏽🐶

Senest aktiv 14 dage siden
LizetheL

5. Lizethe

Tell your dog I said hi 👋🏽🐶1.7 km - Frederiksberg
Senest aktiv 14 dage siden
fra
250 kr.
/dag
vaninaV

6. vanina

1.8 km
fra
250 kr.
/dag

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾

vaninaV

6. vanina

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾1.8 km
fra
250 kr.
/dag
KillianK

7. Killian

0.7 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!

KillianK

7. Killian

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!0.7 km
(1 anmeldelse)
fra
120 kr.
/dag
MiaM

8. Mia

2.5 km
fra
155 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

8. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov2.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
155 kr.
/dag
LibbyL

9. Libby

0.7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

9. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶0.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
IzanI

10. Izan

2.4 km
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The boy you need to take care of your pet😄

Svarer normalt inden for et par timer
IzanI

10. Izan

The boy you need to take care of your pet😄2.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
GrantG

11. Grant

1.1 km
fra
150 kr.
/dag

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

11. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!1.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
Amalie ElnaA

12. Amalie Elna

2.2 km - København
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

12. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr2.2 km - København
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
AleksandraA

13. Aleksandra

0.8 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr

AleksandraA

13. Aleksandra

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr0.8 km
fra
150 kr.
/dag
MetteM

14. Mette

2 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Fleksibel og imødekommende hundelufter!

Svarer normalt inden for et par timer
MetteM

14. Mette

Fleksibel og imødekommende hundelufter!2 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
MartinM

15. Martin

2.4 km
fra
250 kr.
/dag

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

15. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
VictorV

16. Victor

2.6 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

16. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven2.6 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
AlmaA

17. Alma

2.3 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København

Svarer normalt inden for en dag
AlmaA

17. Alma

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København 2.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
MariaM

18. Maria

2.2 km
fra
150 kr.
/dag

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

18. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland2.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
FrankaF

19. Franka

1.4 km
fra
170 kr.
/dag

Responsible and caring person who just loves cats!

FrankaF

19. Franka

Responsible and caring person who just loves cats!1.4 km
fra
170 kr.
/dag
SiljeS

20. Silje

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷

SiljeS

20. Silje

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷2.4 km
fra
150 kr.
/dag