Da jeg desværre ikke selv må eje kæledyr i min lejlighed, ønsker jeg at tilbringe tid med kæledyr på andre måder, hvad enten det er på gåture, hjemmebesøg eller at passe dem hos mig selv.
Jeg synes Pawshake er et fantastisk princip, som kan hjælpe hundeejere med at give deres kæledyr den omsorg som de har behov for, selv med stramme arbejdstider eller andre forudsætninger som spiller ind.
Jeg har et stort dyrehjerte og har stor glæde for hunde især. Jeg har altid haft hund i familien, og har erfaring med at passe veninders hundehvalpe i op til 4 døgn.
Jeg kan hjælpe med de basale ting, såsom gåtur, give mad, lege, nusse og give massere af kærlighed.
Lidt personligt om mig:
Jeg er 24 år og er netop blevet færdiguddannet psykolog hos Aalborg Universitet. Jeg har sideløbende med mit studie arbejdet i en smykkebutik, hvor jeg nu har fået mulighed for at arbejde fuldtid hen over sommeren. Jeg elsker natur, træning og oplevelser.
Jeg ønsker at spare op til selv at kunne købe en hund, når jeg finder en ny lejlighed hvor omstændighederne tillader det, derfor benytter jeg mig af Pawshake som kan hjælp til min opsparing.
Jeg glæder mig til at høre fra dig og din behåret lille ven, knus Stine Juul🤎🐶
Fuld refusion hvis annulleret før kl. 12 én dag før bookingstart, herefter 50%.
Der gives ingen refusion, hvis aflysningen gennemføres på eller efter bookingens startdato.
Bemærk: Alle klokkeslæt er baseret på dyrepasserens tidszone.
Vi var meget tilfredse med Stines pasning af vores til tider besværlige og gøende lille Hund Milo.
Vi fik gode opdateringer med billeder i løbet af pasningen.
Stine fik hurtigt en god relation til Milo og hun var meget opmærksom på Milos behov, så vi var trygge med pasningen.
Vi kan kun varmt anbefale Stine som hundepasser.
Mvh
Jannie og Peter
Jeg har brugt Stine to gange nu, og jeg er fuldt tilfreds 😊 hun er rigtig god mod min lille kat, nusser om hende og sørger for, at hun har det godt, så jeg trygt kan tage hjemmefra. ❤️ kan fuldt ud anbefales