1. Hundepasning med overnatning
  2. Frederiksberg

Hundepension, Frederiksberg

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ElysaE

1. Elysa

6.1 km
fra
250 kr.
/nat

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ElysaE

1. Elysa

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛6.1 km
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
ValeriyaV

2. Valeriya

7.3 km
fra
700 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ValeriyaV

2. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND7.3 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
700 kr.
/nat
MehmetM

3. Mehmet

9.3 km
fra
500 kr.
/nat

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
MehmetM

3. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg9.3 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
500 kr.
/nat
JessicaJ

4. Jessica

4.9 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
JessicaJ

4. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛4.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
fra
300 kr.
/nat
MathildeM

5. Mathilde

5.1 km
fra
275 kr.
/nat

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

5. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 5.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
275 kr.
/nat
livL

6. liv

7.8 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
livL

6. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻7.8 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
MartinM

7. Martin

5.5 km
fra
350 kr.
/nat

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

7. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 5.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
KatiaK

8. Katia

6.3 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

8. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner6.3 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
AlexanderA

9. Alexander

1.8 km - København
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

9. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)1.8 km - København
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
WeronikaW

10. Weronika

6.5 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

10. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 6.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
CarlaC

11. Carla

5 km
fra
400 kr.
/nat

Hundepasser specialiseret i omsorg, nus, motion og leg!

CarlaC

11. Carla

Hundepasser specialiseret i omsorg, nus, motion og leg! 5 km
fra
400 kr.
/nat
BuketB

12. Buket

9.1 km
fra
370 kr.
/nat

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk

BuketB

12. Buket

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk 9.1 km
fra
370 kr.
/nat
Anna MatildaA

13. Anna Matilda

4.8 km
fra
250 kr.
/nat

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet i dag
Anna MatildaA

13. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love4.8 km
Senest kontaktet i dag
fra
250 kr.
/nat
AgnieszkaA

14. Agnieszka

6.1 km
fra
500 kr.
/nat

Erfaren dyrepasser med egen internathund

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
AgnieszkaA

14. Agnieszka

Erfaren dyrepasser med egen internathund6.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
fra
500 kr.
/nat
Alina BelénA

15. Alina Belén

2.3 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i dag
Alina BelénA

15. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷2.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
350 kr.
/nat
Julie KragelundJ

16. Julie Kragelund

6.5 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr!

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Julie KragelundJ

16. Julie Kragelund

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr! 6.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
300 kr.
/nat
AyselA

17. Aysel

4.2 km
fra
250 kr.
/nat

🌸 Making Your Pet Feel Loved While You’re Away

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
AyselA

17. Aysel

🌸 Making Your Pet Feel Loved While You’re Away4.2 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
250 kr.
/nat
CarmenC

18. Carmen

5.6 km
fra
250 kr.
/nat

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
CarmenC

18. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen5.6 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
250 kr.
/nat
SabrinaS

19. Sabrina

6 km - København
fra
550 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest aktiv 10 dage siden
SabrinaS

19. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺6 km - København
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
fra
550 kr.
/nat
SiljeS

20. Silje

6.8 km - København
fra
450 kr.
/nat

Silje – din pålidelige hjælper til dyrepasning

Svarer normalt inden for en dag
SiljeS

20. Silje

Silje – din pålidelige hjælper til dyrepasning6.8 km - København
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat