1. Hundelufter
  2. Tranbjerg

Hundeluftning, Tranbjerg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Maja MunkM

1. Maja Munk

3.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyreelsker savner dyr at passe

Maja MunkM

1. Maja Munk

Dyreelsker savner dyr at passe3.7 km
(1 anmeldelse)
fra
150 kr.
/gåtur
SofieS

2. Sofie

0.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡

Bor sammen med 2 katte
SofieS

2. Sofie

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡0.4 km
Bor sammen med 2 katte
fra
100 kr.
/gåtur
MajaM

3. Maja

6 km
fra
80 kr.
/gåtur

Kærlig og erfaren hunde elsker💗

MajaM

3. Maja

Kærlig og erfaren hunde elsker💗6 km
fra
80 kr.
/gåtur
TaschaT

4. Tascha

5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶

TaschaT

4. Tascha

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
SofieS

5. Sofie

6 km
fra
125 kr.
/gåtur

Garvet hundelufter søger firbenede

SofieS

5. Sofie

Garvet hundelufter søger firbenede6 km
fra
125 kr.
/gåtur
RocioR

6. Rocio

5.9 km
fra
120 kr.
/gåtur

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

6. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V5.9 km
fra
120 kr.
/gåtur
MiłoszM

7. Miłosz

0.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

Professional belly scratcher

MiłoszM

7. Miłosz

Professional belly scratcher0.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
JessicaJ

8. Jessica

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

8. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
IdaI

9. Ida

4.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og tryg hundelufter

IdaI

9. Ida

Omsorgsfuld og tryg hundelufter 4.8 km
fra
150 kr.
/gåtur