1. Hundelufter
  2. Tranbjerg

Hundeluftning, Tranbjerg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Maria BelenM

1. Maria Belen

5.8 km
fra
130 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Maria BelenM

1. Maria Belen

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre 5.8 km
(4 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
AmiraA

2. Amira

0.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
5 anmeldelser

Dyreglad kvinde

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
AmiraA

2. Amira

Dyreglad kvinde 0.4 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
MadelinM

3. Madelin

2.2 km
fra
130 kr.
/gåtur
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Kærlig og ansvarsfuld dyrepasser

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
MadelinM

3. Madelin

Kærlig og ansvarsfuld dyrepasser 2.2 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
AndressaA

4. Andressa

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 4 katte
AndressaA

4. Andressa

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight2.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 4 katte
fra
100 kr.
/gåtur
ArianaA

5. Ariana

4.5 km
fra
130 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animals are angels with fur. 🤍

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ArianaA

5. Ariana

Animals are angels with fur. 🤍4.5 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
130 kr.
/gåtur
MalgorzataM

6. Malgorzata

3.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

Glad hundelufter og uddannet hundetræner

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 hund
MalgorzataM

6. Malgorzata

Glad hundelufter og uddannet hundetræner 3.4 km
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
100 kr.
/gåtur
ChristinaC

7. Christina

5.3 km
fra
130 kr.
/gåtur

Den perfekte hundepasser

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ChristinaC

7. Christina

Den perfekte hundepasser 5.3 km
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
130 kr.
/gåtur
MariaM

8. Maria

3.4 km - Aarhus
fra
100 kr.
/gåtur

Jeg ELSKER dyr!

MariaM

8. Maria

Jeg ELSKER dyr!3.4 km - Aarhus
fra
100 kr.
/gåtur
BastiaanB

9. Bastiaan

4.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tryghed og kærlighed til din bedste ven

BastiaanB

9. Bastiaan

Tryghed og kærlighed til din bedste ven4.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
AnnabelleA

10. Annabelle

4.8 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

En erfarne dyrepasser, med kærlighed at dele!

Svarer normalt inden for en dag
AnnabelleA

10. Annabelle

En erfarne dyrepasser, med kærlighed at dele! 4.8 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
MajseM

11. Majse

3.7 km
fra
130 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸

Svarer normalt inden for en dag
MajseM

11. Majse

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸3.7 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
130 kr.
/gåtur
AndresA

12. Andres

1.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
7 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pet lover ready to take care of your pet.

Svarer normalt inden for et par timer
AndresA

12. Andres

Pet lover ready to take care of your pet.1.7 km
(7 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
Maria IsabelM

13. Maria Isabel

6 km
fra
100 kr.
/gåtur

erfaring både med hunde og katte

Svarer normalt inden for en dag
Maria IsabelM

13. Maria Isabel

erfaring både med hunde og katte6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
KamillaK

14. Kamilla

0.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

14. Kamilla

erfaren dyreelsker 0.2 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
100 kr.
/gåtur
JonasJ

15. Jonas

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

15. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<35.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
KendeK

16. Kende

5.4 km
fra
80 kr.
/gåtur

26 år gammel hundeperson med tid og en aktiv livsstil

KendeK

16. Kende

26 år gammel hundeperson med tid og en aktiv livsstil5.4 km
fra
80 kr.
/gåtur
AmalieA

17. Amalie

4.9 km
fra
120 kr.
/gåtur

Hundeluftning og hjemmebesøg (hunde og katte)

AmalieA

17. Amalie

Hundeluftning og hjemmebesøg (hunde og katte)4.9 km
fra
120 kr.
/gåtur
NikitaN

18. Nikita

5.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Student med dyrekærlighed at uddele <3

Bor sammen med 1 kat
NikitaN

18. Nikita

Student med dyrekærlighed at uddele <3 5.2 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
Maria AmalieM

19. Maria Amalie

4 km
fra
165 kr.
/gåtur

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

19. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
165 kr.
/gåtur
StineS

20. Stine

4.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

20. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby4.1 km
Svarer normalt inden for en time
fra
100 kr.
/gåtur