1. Hundelufter
  2. Rødovre

Hundeluftning, Rødovre

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KillianK

1. Killian

3.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
KillianK

1. Killian

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!3.4 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Killian walked my dog for 4 days when I was traveling and my boyfriend was working. He took such care of her and sent many sweet images and videos. I can highly recommend Killian! "
Silvia BraheS
Anmeldelse af Silvia Brahe
fra
100 kr.
/gåtur
PäiviP

2. Päivi

3.6 km - København
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest aktiv i dag
PäiviP

2. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority3.6 km - København
Senest aktiv i dag
fra
150 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
IzanI

3. Izan

1.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The boy you need to take care of your pet😄

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 14 dage siden
IzanI

3. Izan

The boy you need to take care of your pet😄1.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 14 dage siden
"izan is a great guy and he walked my dog 3 times when i was away for work. he is very responsible and great with dogs 🥹 i can highly recommend him"
Silvia BraheS
Anmeldelse af Silvia Brahe
fra
150 kr.
/gåtur
KaterinaK

4. Katerina

3.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
KaterinaK

4. Katerina

Ny dyrepasser
A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕3.7 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
IsabelleI

5. Isabelle

3 km
fra
180 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
IsabelleI

5. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
"Very friendly, conscientious and great with our dog!"
KurtK
Anmeldelse af Kurt
fra
180 kr.
/gåtur
AnnikaA

6. Annika

3 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Attentive pet care services in Frederiksberg area!

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
AnnikaA

6. Annika

Attentive pet care services in Frederiksberg area! 3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
"Jeg er meget tilfreds med Annika og Max er altid glad 😊"
StineS
Anmeldelse af Stine
fra
100 kr.
/gåtur
KristelK

7. Kristel

2.8 km
fra
140 kr.
/gåtur
33 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
KristelK

7. Kristel

Dream vacation home for your pet2.8 km
(33 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
"Kristel is so clear in communication and proffesional, and not to mention took so good care of my puppy Brutus! Priviledged to have asked for her services, and would recommend her to anyone"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
140 kr.
/gåtur
AyselA

8. Aysel

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

🌸 Making Your Pet Feel Loved While You’re Away

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
AyselA

8. Aysel

🌸 Making Your Pet Feel Loved While You’re Away3.8 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
auroraA

9. aurora

3.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Loving Pet sitter🐾💕

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i dag
auroraA

9. aurora

Loving Pet sitter🐾💕3.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

10. Mathilde

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
MathildeM

10. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn3.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
CamilaC

11. Camila

2.9 km
fra
180 kr.
/gåtur

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

11. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs2.9 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
VirginiaV

12. Virginia

3.8 km
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Senest aktiv 2 dage siden
VirginiaV

12. Virginia

Ny dyrepasser
3.8 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
MarieM

13. Marie

2.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

Senest aktiv 10 dage siden
MarieM

13. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾2.8 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
JulijaJ

14. Julija

3.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Flexible, hands-on pet care near you

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
JulijaJ

14. Julija

Flexible, hands-on pet care near you3.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
MilleM

15. Mille

3 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Svarer normalt inden for et par timer
MilleM

15. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/gåtur
LouisL

16. Louis

3 km
fra
200 kr.
/gåtur

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

16. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde3 km
fra
200 kr.
/gåtur
MetteM

17. Mette

3.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Fleksibel og imødekommende hundelufter!

Svarer normalt inden for et par timer
MetteM

17. Mette

Fleksibel og imødekommende hundelufter!3.3 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Mette has been on time always and I appreciate this about her. Also she is very caring with my puppy. :) would recommend."
IreneI
Anmeldelse af Irene
fra
100 kr.
/gåtur
PaolaP

18. Paola

3.7 km
fra
130 kr.
/gåtur
10 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Cat lady & dog lover

Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
PaolaP

18. Paola

Cat lady & dog lover3.7 km
(10 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
"Paola answered quickly and took great care of my dog 🐶 "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
130 kr.
/gåtur
AnnaA

19. Anna

3.5 km - København
fra
140 kr.
/gåtur
14 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

🐕🐈‍⬛ Your Pet’s New Best Friend 🐈‍⬛🐕

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
AnnaA

19. Anna

🐕🐈‍⬛ Your Pet’s New Best Friend 🐈‍⬛🐕 3.5 km - København
(14 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Anna is very friendly and professional. Our dog loved here immediately. "
DjangoD
Anmeldelse af Django
fra
140 kr.
/gåtur
NadjaN

20. Nadja

3.9 km
fra
250 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

20. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af3.9 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
"It was super easy to coordinate the visit with Nadia. My doggy was happy and satisfied after her time together with Nadia. I'll definitely book her again 😄."
BrendaB
Anmeldelse af Brenda
fra
250 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Rødovre. En pålidelig hundelufter i Rødovre holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Rødovre på Pawshake. Over 1385 dyreejere i Rødovre har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.