1. Hundelufter
  2. København

Hundeluftning, København

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
BrunoB

1. Bruno

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

1. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines2.3 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
MiaoM

2. Miao

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family

MiaoM

2. Miao

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family 2.4 km
(1 anmeldelse)
fra
100 kr.
/gåtur
SteaphS

3. Steaph

0.6 km
fra
180 kr.
/gåtur

Responsible and caring animal lover

Svarer normalt inden for en dag
SteaphS

3. Steaph

Responsible and caring animal lover0.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
ZimengZ

4. Zimeng

2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Experienced Cat Sitter with Flexible Schedule

Svarer normalt inden for en time
ZimengZ

4. Zimeng

Experienced Cat Sitter with Flexible Schedule2.9 km
Svarer normalt inden for en time
fra
100 kr.
/gåtur
ludovicaL

5. ludovica

0.5 km
fra
200 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Experienced and Loving Dog Sitter in Copenhagen 🐾

Svarer normalt inden for en dag
ludovicaL

5. ludovica

Experienced and Loving Dog Sitter in Copenhagen 🐾0.5 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
EiméarE

6. Eiméar

1.9 km
fra
190 kr.
/gåtur

DOG WALKER

EiméarE

6. Eiméar

DOG WALKER 1.9 km
fra
190 kr.
/gåtur
SarahS

7. Sarah

0.6 km
fra
175 kr.
/gåtur

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

7. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!0.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
175 kr.
/gåtur
SuelaS

8. Suela

2.4 km
fra
120 kr.
/gåtur

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

8. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!2.4 km
fra
120 kr.
/gåtur
Marie skovmandM

9. Marie skovmand

0.5 km
fra
110 kr.
/gåtur

Caring cat and dog sitter in Sydhavnen 🐈‍⬛🐶

Bor sammen med 1 kat
Marie skovmandM

9. Marie skovmand

Caring cat and dog sitter in Sydhavnen 🐈‍⬛🐶0.5 km
Bor sammen med 1 kat
fra
110 kr.
/gåtur
GuillerminaG

10. Guillermina

2.3 km
fra
150 kr.
/gåtur

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

10. Guillermina

A safe place for your pets ♥️2.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
Micaela AyelenM

11. Micaela Ayelen

1.5 km
fra
100 kr.
/gåtur

Caring for your pet like they're my own

Micaela AyelenM

11. Micaela Ayelen

Caring for your pet like they're my own1.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Margrethe MayM

12. Margrethe May

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

12. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
RossellaR

13. Rossella

2.5 km
fra
200 kr.
/gåtur

Your Pet’s Second Best Friend :)

RossellaR

13. Rossella

Your Pet’s Second Best Friend :)2.5 km
fra
200 kr.
/gåtur
SophiaS

14. Sophia

1 km
fra
165 kr.
/gåtur

Energisk og venlig pige som elsker hunde

SophiaS

14. Sophia

Energisk og venlig pige som elsker hunde1 km
fra
165 kr.
/gåtur
ClaraC

15. Clara

2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

15. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶2.9 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
100 kr.
/gåtur
KataK

16. Kata

2.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

16. Kata

Your pup’s new best friend 🐾2.8 km
fra
150 kr.
/gåtur
DylanD

17. Dylan

1.3 km
fra
150 kr.
/gåtur

Passionate animal lover providing safe and loving care

DylanD

17. Dylan

Passionate animal lover providing safe and loving care1.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
PhilipP

18. Philip

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

To hundeglade københavnere klar til at passe din bedste ven

PhilipP

18. Philip

To hundeglade københavnere klar til at passe din bedste ven2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
RundaR

19. Runda

2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

A Passionate Pet Sitter Dedicated to Your Furry Companions

RundaR

19. Runda

A Passionate Pet Sitter Dedicated to Your Furry Companions2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
ZichanZ

20. Zichan

2.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

A caring cat owner

Bor sammen med 1 kat
ZichanZ

20. Zichan

A caring cat owner2.2 km
(4 anmeldelser)
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/gåtur