1. Hundelufter
  2. Frederiksberg

Hundeluftning, Frederiksberg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Andrea & MateoA

1. Andrea & Mateo

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
Andrea & MateoA

1. Andrea & Mateo

Ny dyrepasser
Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets2.7 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
PäiviP

2. Päivi

3.1 km - København
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest aktiv i dag
PäiviP

2. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority3.1 km - København
Senest aktiv i dag
fra
150 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
LivaL

3. Liva

2.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet i går
LivaL

3. Liva

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte2.1 km
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet i går
fra
100 kr.
/gåtur
ShaniS

4. Shani

2.2 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
ShaniS

4. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen2.2 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
"Min hund og jeg har været meget glade for at gå ture med Shani - det har været problemfrit og trygt 🐻😊"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
125 kr.
/gåtur
KaterinaK

5. Katerina

1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
KaterinaK

5. Katerina

Ny dyrepasser
A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕1.3 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
María JoséM

6. María José

0.7 km
fra
115 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser
2 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
María JoséM

6. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾0.7 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
115 kr.
/gåtur
IsabelleI

7. Isabelle

3 km
fra
180 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
IsabelleI

7. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
"Very friendly, conscientious and great with our dog!"
KurtK
Anmeldelse af Kurt
fra
180 kr.
/gåtur
JulesJ

8. Jules

0.6 km
fra
140 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 13 dage siden
JulesJ

8. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.0.6 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 13 dage siden
"My dog was very happy after the walk and I got loads of good pictures of the walk. All around a good experience. Highly recommended."
QAZAZQ
Anmeldelse af QAZAZ
fra
140 kr.
/gåtur
SabrinaS

9. Sabrina

1.6 km - København
fra
110 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
SabrinaS

9. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺1.6 km - København
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Super sweet! Did a great job, felt super safe to have Sabrina walk my dog!🙏🏻🥰 Would recommend!"
FrancisF
Anmeldelse af Francis
fra
110 kr.
/gåtur
NurulN

10. Nurul

3.2 km
fra
400 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

10. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸3.2 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Very good dog sitting 🐕‍🦺🦮"
Karina ElverK
Anmeldelse af Karina Elver
fra
400 kr.
/gåtur
AyselA

11. Aysel

3.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

🌸 Making Your Pet Feel Loved While You’re Away

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
AyselA

11. Aysel

🌸 Making Your Pet Feel Loved While You’re Away3.4 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
MattisM

12. Mattis

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hvad-som-helst-passer fra Østerbro, katteejer

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
MattisM

12. Mattis

Hvad-som-helst-passer fra Østerbro, katteejer2.4 km
(12 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
"Mattis var et enormt godt bekendtskab. Han har luftet vores to hunde i 7 dage om eftermiddagen, og de elsker ham. Varm anbefaling!"
MichaelM
Anmeldelse af Michael
fra
100 kr.
/gåtur
auroraA

13. aurora

1.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Loving Pet sitter🐾💕

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i dag
auroraA

13. aurora

Loving Pet sitter🐾💕1.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
CamilaC

14. Camila

2.2 km
fra
180 kr.
/gåtur

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

14. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs2.2 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
VirginiaV

15. Virginia

2.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Senest aktiv 2 dage siden
VirginiaV

15. Virginia

Ny dyrepasser
2.4 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
SigneS

16. Signe

3.5 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Senest aktiv 3 dage siden
SigneS

16. Signe

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere3.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
Vanina BelenV

17. Vanina Belen

0.9 km
fra
155 kr.
/gåtur

Caring for Your Pets Like Family 🐾😻 🧡

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
Vanina BelenV

17. Vanina Belen

Caring for Your Pets Like Family 🐾😻 🧡 0.9 km
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
fra
155 kr.
/gåtur
LeenaL

18. Leena

1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Professional Cuddler for Your Cats & Dogs 🐱🐶

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
LeenaL

18. Leena

Professional Cuddler for Your Cats & Dogs 🐱🐶1.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
Dominique ThereseD

19. Dominique Therese

1.6 km
fra
175 kr.
/gåtur

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
Dominique ThereseD

19. Dominique Therese

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro1.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
175 kr.
/gåtur
KirstenK

20. Kirsten

2.6 km - København
fra
150 kr.
/gåtur

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Senest aktiv 9 dage siden
KirstenK

20. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!2.6 km - København
Senest aktiv 9 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Frederiksberg. En pålidelig hundelufter i Frederiksberg holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Frederiksberg på Pawshake. Over 1425 dyreejere i Frederiksberg har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.