1. Hundelufter
  2. Aarhus

Hundeluftning, Aarhus

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
FatemeF

1. Fateme

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Fifi's PET Sitting Service

Bor sammen med 2 katte
FatemeF

1. Fateme

Fifi's PET Sitting Service2.7 km
Bor sammen med 2 katte
fra
100 kr.
/gåtur
Nadia AfrinN

2. Nadia Afrin

2.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

Pet sitter with years of experience !! 🐈‍⬛🦮🐇

Nadia AfrinN

2. Nadia Afrin

Pet sitter with years of experience !! 🐈‍⬛🦮🐇2.8 km
fra
150 kr.
/gåtur
KarlaK

3. Karla

4.5 km
fra
100 kr.
/gåtur

Din hunds trygge støtte, med et dejligt hjemmebesøg

KarlaK

3. Karla

Din hunds trygge støtte, med et dejligt hjemmebesøg4.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
ChristinaC

4. Christina

1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærlig og ansvarsfuld hundepasser

ChristinaC

4. Christina

Kærlig og ansvarsfuld hundepasser1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
MajaM

5. Maja

1 km
fra
80 kr.
/gåtur

Kærlig og erfaren hunde elsker💗

MajaM

5. Maja

Kærlig og erfaren hunde elsker💗1 km
fra
80 kr.
/gåtur
MajaM

6. Maja

1.5 km
fra
150 kr.
/gåtur

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

6. Maja

Hundelufter1.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
CalinC

7. Calin

2.8 km
fra
164,6 kr.
/gåtur

Just another sitter offering TLC :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
CalinC

7. Calin

Just another sitter offering TLC :)2.8 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
164,6 kr.
/gåtur
TaschaT

8. Tascha

0.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶

TaschaT

8. Tascha

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶0.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
SofieS

9. Sofie

1 km
fra
125 kr.
/gåtur

Garvet hundelufter søger firbenede

SofieS

9. Sofie

Garvet hundelufter søger firbenede1 km
fra
125 kr.
/gåtur
RocioR

10. Rocio

3.8 km
fra
120 kr.
/gåtur

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

10. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V3.8 km
fra
120 kr.
/gåtur
Anne SofieA

11. Anne Sofie

1.5 km
fra
125 kr.
/gåtur

Hundeluftning i Riis Skov

Svarer normalt inden for en time
Anne SofieA

11. Anne Sofie

Hundeluftning i Riis Skov1.5 km
Svarer normalt inden for en time
fra
125 kr.
/gåtur
HelenaH

12. Helena

4.2 km
fra
125 kr.
/gåtur

Søger du hundelufter?

Svarer normalt inden for et par timer
HelenaH

12. Helena

Søger du hundelufter?4.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
125 kr.
/gåtur
MiłoszM

13. Miłosz

5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Professional belly scratcher

MiłoszM

13. Miłosz

Professional belly scratcher5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
EvaE

14. Eva

3.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed

EvaE

14. Eva

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed3.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
JessicaJ

15. Jessica

1 km
fra
100 kr.
/gåtur

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

15. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting1 km
fra
100 kr.
/gåtur
SofieS

16. Sofie

1 km
fra
120 kr.
/gåtur

Hundelufter i Aarhus C - gåtur i skov, strand og by

SofieS

16. Sofie

Hundelufter i Aarhus C - gåtur i skov, strand og by1 km
fra
120 kr.
/gåtur
PeterP

17. Peter

4.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Erfaren hundelufter til tjeneste

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
PeterP

17. Peter

Erfaren hundelufter til tjeneste4.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
fra
100 kr.
/gåtur
JulieJ

18. Julie

1.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

18. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven1.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
IdaI

19. Ida

1 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og tryg hundelufter

IdaI

19. Ida

Omsorgsfuld og tryg hundelufter 1 km
fra
150 kr.
/gåtur