1. Hundelufter
  2. Aarhus

Hundeluftning, Aarhus

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MajM

1. Maj

5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

I’m 30, responsible and a down to earth animal lover :)

Senest aktiv 3 dage siden
MajM

1. Maj

Ny dyrepasser
I’m 30, responsible and a down to earth animal lover :) 5.7 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Marie-LouiseM

2. Marie-Louise

1.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

To aktive hundeelskere søger flere firbenet venner🐶

Senest aktiv 2 dage siden
Marie-LouiseM

2. Marie-Louise

Ny dyrepasser
To aktive hundeelskere søger flere firbenet venner🐶1.4 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
SimoneS

3. Simone

5.3 km - Aarhus
fra
75 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
SimoneS

3. Simone

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker5.3 km - Aarhus
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
75 kr.
/gåtur
MiaM

4. Mia

0.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈

Svarer normalt inden for en time
MiaM

4. Mia

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈0.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
"Mia is just fantastic! She has our warmest recommendation without any hesitation. It's clear she loves spending time with dogs and that she has experience in taking care of them. She is reliable, very flexible, easy to communicate with, and very pleasant. She walked our golden retriever for about two weeks. He was at ease with her right away and we felt at ease knowing he was well taken care of. We regularly received updates including photos from the walks. We would definitely use Mia again in the future :) "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
100 kr.
/gåtur
HeidiH

5. Heidi

0.9 km
fra
125 kr.
/gåtur
51 anmeldelser
21
tilbagevendende gæster

Rolig og særdeles samvittighedsfuld

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
HeidiH

5. Heidi

Rolig og særdeles samvittighedsfuld 0.9 km
(51 anmeldelser)
21 tilbagevendende gæster
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
"Hurtig kommunikation og god hundepasning 😊"
EvaE
Anmeldelse af Eva
fra
125 kr.
/gåtur
MajaM

6. Maja

3.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
MajaM

6. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.3.4 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
"Fungerer fint 😊 God kontakt og kommunikation, samvittighedsfuld."
EvaE
Anmeldelse af Eva
fra
150 kr.
/gåtur
CaitlanC

7. Caitlan

5.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

Venlig hundelufter

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
CaitlanC

7. Caitlan

Venlig hundelufter5.4 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
josefinaJ

8. josefina

0.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Argentinian traveler and animal lover 🐾✈️

Senest aktiv i går
josefinaJ

8. josefina

Argentinian traveler and animal lover 🐾✈️0.1 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i går
"Mika and I were incredibly lucky to find Josefina. She replied instantly and was able to help us on very short notice while we were visiting Århus. Her communication was excellent, she was flexible, and she took such great care of Mika. He was genuinely excited to see her again on their second walk, which says it all. I highly recommend Josefina to anyone looking for a reliable and caring dog walker."
NadiaN
Anmeldelse af Nadia
fra
150 kr.
/gåtur
DitteD

9. Ditte

0.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering

Svarer normalt inden for en dag
DitteD

9. Ditte

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering0.9 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"very accommodating person. flexible. I asked her to come to my business office to pick up the dog each day and she was very reliable as to the time that she said she would be there. My dog , Savannah had a very nice time!"
PeterP
Anmeldelse af Peter
fra
100 kr.
/gåtur
MariaM

10. Maria

0.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MariaM

10. Maria

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️0.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Maria was a fantastic dog walker for Biscuit. He loved her! She was able to handle his puppy walks "
LaurenL
Anmeldelse af Lauren
fra
100 kr.
/gåtur
JacobJ

11. Jacob

4.3 km
fra
139 kr.
/gåtur
46 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

Jacobs Dyrepasning

Senest booket 11 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
JacobJ

11. Jacob

Jacobs Dyrepasning4.3 km
(46 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest booket 11 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Jacob is a natural with pets 👌"
VincentV
Anmeldelse af Vincent
fra
139 kr.
/gåtur
ShanshanS

12. Shanshan

3.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov

Senest aktiv i dag
ShanshanS

12. Shanshan

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov3.3 km
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
RongR

13. Rong

2.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Hundeliv nydes bedst sammen

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
RongR

13. Rong

Hundeliv nydes bedst sammen2.5 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
LuisL

14. Luis

3.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv i går
LuisL

14. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad3.2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
LouiseL

15. Louise

2.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en time
LouiseL

15. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶2.1 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
100 kr.
/gåtur
EloïseE

16. Eloïse

3.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

New friend for your pet 🐱🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
EloïseE

16. Eloïse

Ny dyrepasser
New friend for your pet 🐱🐶3.2 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
SergioS

17. Sergio

3.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 4 dage siden
SergioS

17. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov3.6 km
Senest aktiv 4 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
AncaA

18. Anca

1.2 km
fra
110 kr.
/gåtur

Energetic pet lover :)

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AncaA

18. Anca

Energetic pet lover :)1.2 km
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
110 kr.
/gåtur
AnnaA

19. Anna

0.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
AnnaA

19. Anna

Ny dyrepasser
Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr0.5 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
OksanaO

20. Oksana

1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog

Senest aktiv 14 dage siden
OksanaO

20. Oksana

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog1.3 km
Senest aktiv 14 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Aarhus. En pålidelig hundelufter i Aarhus holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Aarhus på Pawshake. Over 420 dyreejere i Aarhus har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.