1. Hundelufter
  2. Aarhus

Hundeluftning, Aarhus

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Nadia AfrinN

1. Nadia Afrin

3.5 km
fra
150 kr.
/gåtur

Pet sitter with years of experience !! 🐈‍⬛🦮🐇

Nadia AfrinN

1. Nadia Afrin

Pet sitter with years of experience !! 🐈‍⬛🦮🐇3.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
KarlaK

2. Karla

5.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Din hunds trygge støtte, med et dejligt hjemmebesøg

KarlaK

2. Karla

Din hunds trygge støtte, med et dejligt hjemmebesøg5.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
ChristinaC

3. Christina

2.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærlig og ansvarsfuld hundepasser

ChristinaC

3. Christina

Kærlig og ansvarsfuld hundepasser2.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
MajaM

4. Maja

1.3 km
fra
80 kr.
/gåtur

Kærlig og erfaren hunde elsker💗

MajaM

4. Maja

Kærlig og erfaren hunde elsker💗1.3 km
fra
80 kr.
/gåtur
MajaM

5. Maja

2.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

5. Maja

Hundelufter2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
CalinC

6. Calin

3.9 km
fra
164,6 kr.
/gåtur

Just another sitter offering TLC :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
CalinC

6. Calin

Just another sitter offering TLC :)3.9 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
164,6 kr.
/gåtur
TaschaT

7. Tascha

1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶

TaschaT

7. Tascha

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶1 km
fra
100 kr.
/gåtur
SofieS

8. Sofie

1.2 km
fra
125 kr.
/gåtur

Garvet hundelufter søger firbenede

SofieS

8. Sofie

Garvet hundelufter søger firbenede1.2 km
fra
125 kr.
/gåtur
RocioR

9. Rocio

4 km
fra
120 kr.
/gåtur

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

9. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V4 km
fra
120 kr.
/gåtur
Anne SofieA

10. Anne Sofie

2.4 km
fra
125 kr.
/gåtur

Hundeluftning i Riis Skov

Svarer normalt inden for en time
Anne SofieA

10. Anne Sofie

Hundeluftning i Riis Skov2.4 km
Svarer normalt inden for en time
fra
125 kr.
/gåtur
HelenaH

11. Helena

5.3 km
fra
125 kr.
/gåtur

Søger du hundelufter?

Svarer normalt inden for et par timer
HelenaH

11. Helena

Søger du hundelufter?5.3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
125 kr.
/gåtur
MiłoszM

12. Miłosz

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Professional belly scratcher

MiłoszM

12. Miłosz

Professional belly scratcher4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
EvaE

13. Eva

4.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed

EvaE

13. Eva

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed4.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
JessicaJ

14. Jessica

0.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

14. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting0.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
SofieS

15. Sofie

1.5 km
fra
120 kr.
/gåtur

Hundelufter i Aarhus C - gåtur i skov, strand og by

SofieS

15. Sofie

Hundelufter i Aarhus C - gåtur i skov, strand og by1.5 km
fra
120 kr.
/gåtur
PeterP

16. Peter

5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Erfaren hundelufter til tjeneste

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
PeterP

16. Peter

Erfaren hundelufter til tjeneste5.7 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
fra
100 kr.
/gåtur
JulieJ

17. Julie

2.5 km
fra
150 kr.
/gåtur

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

17. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven2.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
IdaI

18. Ida

0.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og tryg hundelufter

IdaI

18. Ida

Omsorgsfuld og tryg hundelufter 0.4 km
fra
150 kr.
/gåtur