1. Hundelufter
  2. Aarhus

Hundeluftning, Aarhus

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AnnaA

1. Anna

0.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr

Svarer normalt inden for en dag
AnnaA

1. Anna

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr0.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
OksanaO

2. Oksana

0.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog

OksanaO

2. Oksana

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog0.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
Signe MarieS

3. Signe Marie

2.7 km
fra
120 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
Signe MarieS

3. Signe Marie

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner2.7 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
120 kr.
/gåtur
LineL

4. Line

0.9 km
fra
200 kr.
/gåtur

Tryg og kærlig hundepasning med masser af opmærksomhed🐾

LineL

4. Line

Tryg og kærlig hundepasning med masser af opmærksomhed🐾0.9 km
fra
200 kr.
/gåtur
Anna-MarieA

5. Anna-Marie

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
Anna-MarieA

5. Anna-Marie

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.2.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

6. Mathilde

2.9 km
fra
175 kr.
/gåtur
29 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Pasning på dyrets præmisser & territorium

MathildeM

6. Mathilde

Pasning på dyrets præmisser & territorium 2.9 km
(29 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
"Som altid, super tilfreds med Mathilde. "
AmalieA
Anmeldelse af Amalie
fra
175 kr.
/gåtur
MajaM

7. Maja

0.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en time
MajaM

7. Maja

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C0.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Maja er super dygtig og professionel. Hun hentede Ludvig (4 mdr./golden retriever) fra mit arbejde, og afleverede endda også. Da jeg fik Ludvig retur var han meget afslappet, hvilket har givet mig indtrykket af, at Maja har sørget for at han har følt sig tryg. Jeg vil i allerhøjeste grad anbefale Maja som sitter, og kommer til at bruge Maja igen fremadrettet."
MaltheM
Anmeldelse af Malthe
fra
150 kr.
/gåtur
EmilyE

8. Emily

0.3 km
fra
200 kr.
/gåtur
25 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Dyrepleje I Mit Hjem

Senest booket 14 dage siden
Senest aktiv i går
EmilyE

8. Emily

Dyrepleje I Mit Hjem0.3 km
(25 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest booket 14 dage siden
Senest aktiv i går
"Clearly loves dogs. Walked our golden retriever once a day for a couple of weeks. Even took him for a run! Flexible and reliable. Would not hesitate to recommend! "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
200 kr.
/gåtur
ChanneC

9. Channe

5.6 km
fra
200 kr.
/gåtur
23 anmeldelser
9
tilbagevendende gæster

pasning af dit guld som du selv ville gøre det😍

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
ChanneC

9. Channe

pasning af dit guld som du selv ville gøre det😍5.6 km
(23 anmeldelser)
9 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
"Channe levede fuldt ud op til vores forventning. Sød og rar og utrolig god til dyr, vores hund havde tillid til hende med det samme og vi følte os helt trygge ved at lade hende passe ham. Vi vil helt sikkert benytte Channe igen😊"
PernilleP
Anmeldelse af Pernille
fra
200 kr.
/gåtur
LauraL

10. Laura

4.5 km - Aarhus
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert

Senest aktiv 9 dage siden
LauraL

10. Laura

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert4.5 km - Aarhus
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 9 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Maiken TalmarkM

11. Maiken Talmark

1 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Glad hundeluftning

Svarer normalt inden for en time
Maiken TalmarkM

11. Maiken Talmark

Glad hundeluftning1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
"Meget tilfreds med Maiken. Super punktlig og virkelig god med hunden. Kan varmt anbefale hende. "
JacobJ
Anmeldelse af Jacob
fra
150 kr.
/gåtur
Stephanie LiamS

12. Stephanie Liam

4.2 km
fra
124 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

12. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser4.2 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"God kommunikation med dyrene "
SabrinaS
Anmeldelse af Sabrina
fra
124 kr.
/gåtur
EmilE

13. Emil

0.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
8 anmeldelser

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳

Svarer normalt inden for et par timer
EmilE

13. Emil

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳0.5 km
(8 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/gåtur
KerstinK

14. Kerstin

2.4 km - Aarhus
fra
175 kr.
/gåtur
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

14. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰2.4 km - Aarhus
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/gåtur
Simon Kramer KjærS

15. Simon Kramer Kjær

0.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
Simon Kramer KjærS

15. Simon Kramer Kjær

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden0.9 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

16. Mathilde

2.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
MathildeM

16. Mathilde

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮2.2 km
(4 anmeldelser)
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
LærkeL

17. Lærke

2.3 km
fra
150 kr.
/gåtur

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
LærkeL

17. Lærke

Kærlig og glad hundepasser 2.3 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
EmilE

18. Emil

3.1 km
fra
150 kr.
/gåtur

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
EmilE

18. Emil

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær3.1 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
KathrineK

19. Kathrine

3.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Frisk, smilende og pålidelig dyrepasser

Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
KathrineK

19. Kathrine

Frisk, smilende og pålidelig dyrepasser3.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
JiaqiJ

20. Jiaqi

2.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

I love dogs and cats!

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
JiaqiJ

20. Jiaqi

I love dogs and cats!2.1 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur