1. Hundelufter
  2. Aarhus

Hundeluftning, Aarhus

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LineL

1. Line

1.9 km
fra
200 kr.
/gåtur

Tryg og kærlig hundepasning med masser af opmærksomhed🐾

LineL

1. Line

Tryg og kærlig hundepasning med masser af opmærksomhed🐾1.9 km
fra
200 kr.
/gåtur
Anna-MarieA

2. Anna-Marie

3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
Anna-MarieA

2. Anna-Marie

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

3. Mathilde

4 km
fra
175 kr.
/gåtur
29 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Pasning på dyrets præmisser & territorium

Senest aktiv 12 dage siden
MathildeM

3. Mathilde

Pasning på dyrets præmisser & territorium 4 km
(29 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
"Som altid, super tilfreds med Mathilde. "
AmalieA
Anmeldelse af Amalie
fra
175 kr.
/gåtur
MajaM

4. Maja

1.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en time
MajaM

4. Maja

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C1.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Maja er super dygtig og professionel. Hun hentede Ludvig (4 mdr./golden retriever) fra mit arbejde, og afleverede endda også. Da jeg fik Ludvig retur var han meget afslappet, hvilket har givet mig indtrykket af, at Maja har sørget for at han har følt sig tryg. Jeg vil i allerhøjeste grad anbefale Maja som sitter, og kommer til at bruge Maja igen fremadrettet."
MaltheM
Anmeldelse af Malthe
fra
150 kr.
/gåtur
EmilyE

5. Emily

1 km
fra
200 kr.
/gåtur
24 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Dyrepleje I Mit Hjem

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
EmilyE

5. Emily

Dyrepleje I Mit Hjem1 km
(24 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
"Clearly loves dogs. Walked our golden retriever once a day for a couple of weeks. Even took him for a run! Flexible and reliable. Would not hesitate to recommend! "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
200 kr.
/gåtur
LauraL

6. Laura

5.1 km - Aarhus
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 5 dage siden
LauraL

6. Laura

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert5.1 km - Aarhus
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Maiken TalmarkM

7. Maiken Talmark

2.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Glad hundeluftning

Svarer normalt inden for en time
Maiken TalmarkM

7. Maiken Talmark

Glad hundeluftning2.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
"Meget tilfreds med Maiken. Super punktlig og virkelig god med hunden. Kan varmt anbefale hende. "
JacobJ
Anmeldelse af Jacob
fra
150 kr.
/gåtur
Stephanie LiamS

8. Stephanie Liam

4.7 km
fra
124 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

8. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser4.7 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"God kommunikation med dyrene "
SabrinaS
Anmeldelse af Sabrina
fra
124 kr.
/gåtur
EmilE

9. Emil

1.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
8 anmeldelser

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳

Svarer normalt inden for et par timer
EmilE

9. Emil

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳1.5 km
(8 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/gåtur
KerstinK

10. Kerstin

2.7 km - Aarhus
fra
175 kr.
/gåtur
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

10. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰2.7 km - Aarhus
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/gåtur
Maria BelenM

11. Maria Belen

1.5 km
fra
130 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
Maria BelenM

11. Maria Belen

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre 1.5 km
(4 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
fra
130 kr.
/gåtur
JulieJ

12. Julie

5.6 km
fra
115 kr.
/gåtur
6 anmeldelser

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
JulieJ

12. Julie

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎5.6 km
(6 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
fra
115 kr.
/gåtur
AmiraA

13. Amira

5.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
5 anmeldelser

Dyreglad kvinde

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 kat
AmiraA

13. Amira

Dyreglad kvinde 5.3 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
MélanieM

14. Mélanie

5 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
MélanieM

14. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
AstridA

15. Astrid

3.6 km
fra
350 kr.
/gåtur
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Et ophold din hund ikke vil hjem fra 🐶☀️

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
AstridA

15. Astrid

Et ophold din hund ikke vil hjem fra 🐶☀️3.6 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/gåtur
MadelinM

16. Madelin

2.8 km
fra
130 kr.
/gåtur
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Kærlig og ansvarsfuld dyrepasser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
MadelinM

16. Madelin

Kærlig og ansvarsfuld dyrepasser 2.8 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
MathildeM

17. Mathilde

2.6 km
fra
150 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮

Senest aktiv 3 dage siden
MathildeM

17. Mathilde

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮2.6 km
(4 anmeldelser)
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
AndressaA

18. Andressa

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 4 katte
AndressaA

18. Andressa

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight2.7 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 4 katte
fra
100 kr.
/gåtur
ArianaA

19. Ariana

4.4 km
fra
130 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animals are angels with fur. 🤍

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ArianaA

19. Ariana

Animals are angels with fur. 🤍4.4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
130 kr.
/gåtur
LucaL

20. Luca

5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

pet lover caring for your furry friends like they're my own

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 2 katte
LucaL

20. Luca

pet lover caring for your furry friends like they're my own5.9 km
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 2 katte
fra
100 kr.
/gåtur