1. Hundelufter
  2. Aalborg

Hundeluftning, Aalborg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SuchanyaS

1. Suchanya

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Caring Pet sitter & House sitter & Dog Walker in Aalborg!

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
SuchanyaS

1. Suchanya

Caring Pet sitter & House sitter & Dog Walker in Aalborg!2.8 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
"Thank you so much for walking nova and being a great care taker. Will definitely book again"
AllanA
Anmeldelse af Allan
fra
100 kr.
/gåtur
MariaM

2. Maria

0.2 km - Aalborg
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Hundeglad og omsorgsfuld hundepasser:)

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 4 dage siden
MariaM

2. Maria

Ny dyrepasser
Hundeglad og omsorgsfuld hundepasser:)0.2 km - Aalborg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
DemirD

3. Demir

1.2 km
fra
120 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Caring and attentive companion 🐾 flexible with time

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
DemirD

3. Demir

Caring and attentive companion 🐾 flexible with time1.2 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
120 kr.
/gåtur
JayamiJ

4. Jayami

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Jeg er altid en sms væk, hvis din hund har brug for mig

JayamiJ

4. Jayami

Jeg er altid en sms væk, hvis din hund har brug for mig4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
JuliaJ

5. Julia

2 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hundepasning i trygge rammer

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Coton de tulear Milo
JuliaJ

5. Julia

Hundepasning i trygge rammer 2 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Coton de tulear Milo
"Jeg var meget tilfreds. Min hund fik en lang gårtur og endda et lille bad da hun blev snavset. Blev også opdateret med billeder undervejs, hvilket jeg var meget glad for! 😊"
AnnieA
Anmeldelse af Annie
fra
100 kr.
/gåtur
sarahS

6. sarah

1.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Happy walk, happy dog !

Svarer normalt inden for en dag
sarahS

6. sarah

Happy walk, happy dog !1.5 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
CarlaC

7. Carla

2.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Animals Always Come First❤️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 4 dage siden
CarlaC

7. Carla

Animals Always Come First❤️2.1 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
SusanneS

8. Susanne

0.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

20 årig pige med ett stort hjerte for dyr!

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
SusanneS

8. Susanne

20 årig pige med ett stort hjerte for dyr!0.2 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
ValeriiaV

9. Valeriia

2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Daglig omsorg og hygge til dyr 🐾

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
ValeriiaV

9. Valeriia

Daglig omsorg og hygge til dyr 🐾2.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
AlexandraA

10. Alexandra

2 km
fra
75 kr.
/gåtur
6 anmeldelser

Pasning på kattens præmisser

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
AlexandraA

10. Alexandra

Pasning på kattens præmisser2 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
75 kr.
/gåtur
CamillaC

11. Camilla

3.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 kat
CamillaC

11. Camilla

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker3.6 km
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
BiancaB

12. Bianca

1.7 km
fra
130 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

🤍hygge pet sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 14 dage siden
BiancaB

12. Bianca

🤍hygge pet sitter1.7 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 14 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
VictoriaV

13. Victoria

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld pasning tilbydes i familiære omgivelser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
VictoriaV

13. Victoria

Omsorgsfuld pasning tilbydes i familiære omgivelser3.8 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
CarolinaC

14. Carolina

5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Italian animal lover with a soft spot for dogs and cats

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
CarolinaC

14. Carolina

Italian animal lover with a soft spot for dogs and cats5.7 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

15. Mathilde

1.1 km - Aalborg
fra
100 kr.
/gåtur
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kæmpe dyreelsker og altid klar på lange gåture🐕‍🦺

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
MathildeM

15. Mathilde

Kæmpe dyreelsker og altid klar på lange gåture🐕‍🦺1.1 km - Aalborg
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Stine SkovgaardS

16. Stine Skovgaard

3.3 km
fra
200 kr.
/gåtur

Hundeelsker med stort H. Omsorgsfuld og troværdig

Svarer normalt inden for en time
Stine SkovgaardS

16. Stine Skovgaard

Hundeelsker med stort H. Omsorgsfuld og troværdig 3.3 km
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/gåtur
ViktoriaV

17. Viktoria

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyre passer

Svarer normalt inden for en dag
ViktoriaV

17. Viktoria

Dyre passer2.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
MariaM

18. Maria

2.9 km
fra
200 kr.
/gåtur
15 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Omsorgsfuld og troværdig person, som elsker alle dyr <3

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

18. Maria

Omsorgsfuld og troværdig person, som elsker alle dyr <3 2.9 km
(15 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
Marianne ChloéM

19. Marianne Chloé

2.4 km
fra
180 kr.
/gåtur

Hundepasning med nærvær, ro og selskab hele dagen🐾

Svarer normalt inden for en dag
Marianne ChloéM

19. Marianne Chloé

Hundepasning med nærvær, ro og selskab hele dagen🐾2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
Maja ElineM

20. Maja Eline

4.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Tryg og kærlig pasning til dine dyr!🥰

Svarer normalt inden for en dag
Maja ElineM

20. Maja Eline

Tryg og kærlig pasning til dine dyr!🥰4.2 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Aalborg. En pålidelig hundelufter i Aalborg holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Aalborg på Pawshake. Over 67 dyreejere i Aalborg har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.